2737
2739
عنوان

خانمهایی که تو بارداری آمپول سلکسان (انوکساپارین) میزنن یه لحظه لطفا...

| مشاهده متن کامل بحث + 92496 بازدید | 135 پست
قربونت.بازم بتونم‌کمک‌میکنم.خب شیاف بزار بیشترش کن.روزی ۲بار.نظر دکترت چیه؟اگه دکترت خوب نیس عوضش کن ...

خيلي لطف داري😍

دكترم شانسم ايران نيست جايگزين گذاشته 

اونم زنگ زدم گفت لك داري قطع كن 

از اول شياف پروژسترون ميذاشتم الان كرده هر ١٢ ساعت .

امپول پروژسترونم اضافه كرده 

ولي ميدونم دكترم بود خيلي خيالم رو راحت ميكرد 😔

وقتي از همه كس و همه جا نا اميد شدي ، تازه خالص شدي براي صدا كردن خدااااا ..... وقتي صداش ميزني و خالصانه باهاش حرف ميزني، وقتي با تمام وجودت حس ميكني غير از اون كاري از دست هيچكس برنمياد ، اون لحظه چشم هايت را ببند،در دلت با خداي خود سخن بگو ، به همان زبان ساده ي خودت بگو ، هر چه ميخواهي بگو، او ميشنود . اگر به خدا اعتقاد داري  اگر باهاش حرف بزني و ازش كمك بخواي نميذاره دست خالي بموني . همه ي مشكلاتت رو رها كن و بگو خدايا خودت درستش كن ، چون تو قدرتش رو داري و من ضعيفترينم. اونوقت اروم باش و ببين كه چطوري همه چي درست ميشه .خدايا شكرت 💚لطفا من رو ببخش🤲🏻 دوستت دارم.♥️
قربونت.بازم بتونم‌کمک‌میکنم.خب شیاف بزار بیشترش کن.روزی ۲بار.نظر دکترت چیه؟اگه دکترت خوب نیس عوضش کن ...

شما چند وقت لكه بيني داشتي ؟ چه رنگي بود؟

وقتي از همه كس و همه جا نا اميد شدي ، تازه خالص شدي براي صدا كردن خدااااا ..... وقتي صداش ميزني و خالصانه باهاش حرف ميزني، وقتي با تمام وجودت حس ميكني غير از اون كاري از دست هيچكس برنمياد ، اون لحظه چشم هايت را ببند،در دلت با خداي خود سخن بگو ، به همان زبان ساده ي خودت بگو ، هر چه ميخواهي بگو، او ميشنود . اگر به خدا اعتقاد داري  اگر باهاش حرف بزني و ازش كمك بخواي نميذاره دست خالي بموني . همه ي مشكلاتت رو رها كن و بگو خدايا خودت درستش كن ، چون تو قدرتش رو داري و من ضعيفترينم. اونوقت اروم باش و ببين كه چطوري همه چي درست ميشه .خدايا شكرت 💚لطفا من رو ببخش🤲🏻 دوستت دارم.♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما چند وقت لكه بيني داشتي ؟ چه رنگي بود؟

من تقریبا از ۵هفته شرو شد.خیلی کم بود.بعد زیاد شد.اول تو‌ترشحاتم لک قهوه ایی بود.بعد کلا ی تیکه‌ترشح قهوه ایی سد.یعنی من هر لحظه خودم. چک میکردم.تقریبا ۳هفته بود.بعد انوکسا زدم دیگه قطع شد.

2731
الان چند هفته ایی؟استراحت داری؟من کلا دراز کش بودم تا۸/۹هفته.فقط غذا وظرف کارم بود

الان پنج هفته ٣ روز هستم سه روز پيش سونو شدم ساك ديده شد و قرار شد هفته هفت برم 

نيم ساعت پيش باز هم لك ديدم 

لكه هام صورتي هست كه تا خشك ميشه قهوه اي يا زرد تيره هست 😐

ببخشيد واضح گفتم 🌹

كار هم نميكنم استراحتم ولي درد پريود هم دارم ميگيره و ول ميكنه

شايدم دارم سقط ميكنم😔

الان چند هفته ایی؟استراحت داری؟من کلا دراز کش بودم تا۸/۹هفته.فقط غذا وظرف کارم بود

چهارشنبه شب لك ديدم تا امروز ميشه ٣ روز

چهارشنبه شب لك ديدم تا امروز ميشه ٣ روز

ببین.اصلا نترس.واسترسو دور کن از خودت.فقط استراحت.اگرم لکه هات کمه.واضافه نمیشن.اشکالی نیس.اگه زیاد بشه.خطرناکه.منشنت میکنم تو تاپیک اقدامیا.اونجا هم پرستار هست.هم ی خانمی هست به اسم ثمین.خیلی تجربه داره.بیا کمکت میکنن

2738

باشه ممنونم♥️

سلام خانمی. ببخشید. من سابقه سقط دارم. ولی غلظت خون ندارم.الان هم آسپرین میخورم هم آمپول انوکسا برام ...

انعقادنداری؟منم سقط داشتم علتش انعقادخون بود تااخرین روززایمان زدم

دلبندم بندبند دلت را به خدایی بسپارکه بیشترازمن هوایت رادارد...💖خداجونم شکرت💖
خواهش عزیزم،مرسی💖من ازاولین روزبارداری تااخرین روزاین امپولوزدم،اسپرین۸۰هم میخوردم،الانم که باردارم ...

سلام شما اسپرین رو تا روز زایمانتون ادامه دادید و امپول هارم همینطور ? با دوز چند میزدید

سلام شما اسپرین رو تا روز زایمانتون ادامه دادید و امپول هارم همینطور ? با دوز چند میزدید

40میزدم،اره فقط روزی که زایمان داشتم نزدم،۲۴ساعت بایدازاخرین امپولی که زدی بگذره بعد بری زایمان،من مثلا فردا که زایمانم بود امروز۸صبح زدم فرداش دیگه نزدم رفتم زایمان

دلبندم بندبند دلت را به خدایی بسپارکه بیشترازمن هوایت رادارد...💖خداجونم شکرت💖
سلام خانم ها  دکتر منم این آمپول رو بهم داده و خیلی منو ترسونده که باید سر ساعت بزنم. امشب یاد ...

اره منم سوالم اینه وقت اممولم بده میخوام از فردا ۶ ساعت بندازم جلو همزمان با شیافم استفاده کنم ولی میترسم رشد بچه متوقف بشه

خدایا این فرشته کوچولو رو  بعد ۱۴ سال با این زلزله و تنش عصبی و لخته برام نگه دار خدایا تنها امیدمه بخاطر این بچه ۱۲ بار عمل رفتم خدایا از جونم گذشتم چه شماتتا که نشنیدم برام نگهش دار یا ارحم الراحمین

منم بعد دوتا بارداری دوتا سقط داشتم

یه ۵هفته و یه ۸هفته که قلب از کار افتاده بود و ۱۳هفته سقط کردم

حالا برا این بارداری بهش اسپرین۸۰داده. و الان تو ۱۵هفته این آمپول انوکسوپارین اگر اسمش درست نوشته باشم داده

اخه من نه غلظت دارم نه مشکل انعقاد

بخاطر سقط داده

همسر میگه نزن همون اسپرین بسه

خودمم نگرانم برا مصرفش

میگن مشکل کیسه صفرا میاره بعدها 

واقعا سر دوراهی مصرفم

اصلا لکه بینی هم ندارم خداروشکر

ولی کل تاپیک خوندم

دلم از شک دراومد کمی

مهمترین‌سوالم اینه برا زایمان طبیعی مشکلی پیش نمیاد؟

بمن گفت تا ۳۶هفته باید هم آمپول هم اسپرین مصرف کنی

جفتش باهم مشکل ایجاد نمیکنه

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        

سلام خوبين؟من ١٠هفته هستم و از دوهفته قبل دارم آنوكسپارين ميزنم،اولش به ران پا ميزدم بيشترش كبود شده جاش،امروز به شكم زدم فعلا جاش نيست.ميشه بگين شما چكار كردين تو اين مدت؟وقتي شكم بزرگ ميشه خطري نداره تو شكم بزنم؟

من بارداري قبليم تو ٣٠هفته يهو قلب بچم ايست كرد،دليلشو مشكل انعقاد خون گفتن و از قبل بارداري دارم آسپرين ميخورم و حالا هم آنوكسپارين

خدايا به اميد تو
2706