2737
2739
عنوان

تا حالا شده متوجه حضور کسی نشده باشید و کار خنده داری انجام میدادید?!

| مشاهده متن کامل بحث + 1028 بازدید | 30 پست
یه بار عروسی دختر خالم بود  نزدیکای عروسی که همه رفته بودن تو سالن من تو آرایشگاه یادم افتاد د ...

👏👏😂😂😂😂😂

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

یبار دیگه هم باز داشتم با سیستمم کار میکردم تو محل کارم رییسمم بغلم نشسته بود هی با نرم افزاره ور رفتم دیدم مشکل داره برگشتم بهش گفتم آخه کدوم احمقی اینو اینجوری نصب کرده برگشت گفت من

بازم آب شدم رفتم زیر میز

بالاخره مامان جانان كوچولو شدم    خدايا شكرت🙏🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

داشتم شلوارمو عوض میکردم و شورتمو بررسی میکردم یه دفعه از لای در با پدرشوهرم چشم تو چشم شدم.نه اون م ...

وووووااااي 😰😮😮😂😂😂😂

2742

یه بارم از مادرشوهرم دلگیر و عصبی بودم.تو اس چندتا بدوبیراه نوشتم که بفرستم برای شوهرم اشتباهی برای مادرشوهرم فرستادم😐😂

تهمت مثل ذغال است..اگر نسوزاند سیاه میکند😑

😂😂😂😂😂😂😂😊😊😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂واییی خدااا مردم از خندههه. عالی بود پستهاتون

یه بارم از مادرشوهرم دلگیر و عصبی بودم.تو اس چندتا بدوبیراه نوشتم که بفرستم برای شوهرم اشتباهی برای ...

چه سوتيهاي بدي ميدي 😮😮😂😂😂😂😂😂😶

2738
یه بارم از مادرشوهرم دلگیر و عصبی بودم.تو اس چندتا بدوبیراه نوشتم که بفرستم برای شوهرم اشتباهی برای ...

چه عالی

بعدش چیزی بهت نگفت؟

بالاخره مامان جانان كوچولو شدم    خدايا شكرت🙏🙏

دختر خاله دارم خیلی فیس و افاده ایه ازش خیلی بدمون میاد یه بار نزدیک عید بود ما هم با خواهر کوچیکم داشتیم خونه تکونی میکردیم دختر خاله اومد سر زد و دید خونه به هم ریخته اس گفت وای من نمیتونم بشینم پاشد رفت.. ما هم دست از کار کشیدیم اومدیم هرچی فحش و بد و بیراه بود از ته دل نثارش کردیم... دیدم مامانم داره انواع رنگارو از خودش ساطع میکنه منم میگم چیه حالا طرفداریشو نکناااا دختره ایکبیری و دماغ گنده ازش متنفرم.. بعد نیم ساعت که اروم شدیم دخترش از آشپزخونه بلند شد گفت خاله زنگ بزنین مامانم بیاد دنبالم. 

من 😦

خواهرم😖

مامانم😣

رفته بود همه چیو به مامانش گفته بود الانم باهامون حرف نمیزنه 

زن باید مغرور و خودخواه و بی درک و فهم باشه تا مرد زندگیش عاشقش باشه..😏
2706