2733
2739
ببین تبریک میگم داری با یک مرد دارای اختلال شخصیت ازدواج میکنی که بعد از چند سال جدا میشی با کتک و د ...

میشه بگی لطفا از کجا فهمیدی احتلال شخصیت داره؟

،چون مامانمم میگه اینو 

میگه این توهم داره که تو رو دوس داره و دوس داره که همیشه توی فراق باشه تا رسیدن بهت

میگه یا خودش خبر داره یا واقعا هم خبر نداره که توهمه 

عجیب بود برام تو هم میگی اختلال داره

میشه برام دعا کنین به خواسته ام برسم ، تا الان رسیدن بهش برام خیلی هزینه روحی و مالی داشته، واقعا نیاز دارم دعام کنی اگر کردی بگو منم برات صلوات بفرستم
منم بابام دست وبه دل بازه خیلی  این پسره بهم گفت این همه درس خوندی نمیخوای که توی خونه بشینی&n ...

عزیزم تو خونه بمونی بهتر اینه با این مرد ازدواج کنی این مرد تو همه کار و همه چی قراره بهت سخت بگیره معلومه قانونهای مزخرفی تو زندگیش داره دو روز دیگه به دستپختت به چاق شدنت بد هیکل شدنت بعد زایمان افسردگی بعد زایمان نجس و پاکی اشتباه کردن توی زندگی و هرکاری که بکنی ایراد میگیره اعتماد به نفست میاد پایین نابودت میکنه تو به هیچ عنوان به هیچ مردی اجازه نده برات تصمیم بگیره این از همین حالا داره براتو تصمیم میگیره میخاد فلجت کنه فلج که ادم ربات اون باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین من میفهمم چی میگی فکر میکنی آدما واسه کسی که دوسش دارن هرکاری میکنن  ولی خب همه ی آدما ای ...

خب من احمق ببخشیدا بخاطر چند روز که باهاش حرف زدم و ازش خوشم اومد حاضر شدم از یک چیز خیلی مهم که همه ارزوشو دارن بگذرم که با این ازدواج کنم 

بعد یهویی به خودم اومدم چون ایشون الان هم نمیخواد اقدامی کنه و من باید صبر کنم، واسه همین با خودم گفتم این که حاضر نیست الان کاری کنه یا حداقل تا چندماه دیگه هم میگه نمیکنه پس چرا من واسه ایندم کاری نکنم بشینم تا بیاد با هم ازدواج کنیم 

از کجا معلوم زیر قولش نزنه ، چون برای اومدن باید خرج کنه و الان نمیخواد بکنه شاید اصلا نظرش عوض شد توی این مدت از یک نفر دیگه خوشش اومد ولی من هر روز وابسته تر میشم

میشه برام دعا کنین به خواسته ام برسم ، تا الان رسیدن بهش برام خیلی هزینه روحی و مالی داشته، واقعا نیاز دارم دعام کنی اگر کردی بگو منم برات صلوات بفرستم
میشه بگی لطفا از کجا فهمیدی احتلال شخصیت داره؟ ،چون مامانمم میگه اینو  میگه این توهم داره که ...

عزیزم من فوق لیسانس روانشناسی بالینی دارم و اشتباه ترین اذدواج ازدواجی با اختلالات شخصیته ،تو اگر چند تا از ویژگیای دیگشم بهم بگی بهت میگم دقیقا چه مرگشه،نه به این نمیگن توهم ،توهم جوره دیگس،ایشون کمال گرا هست کسی که کمال گراس به کم راضی نیست اجازه ی اشتباهم بهت نمیده همش بهت ایراد میگیره احتمالا یه بابای سخت گیر یا مامان سختگیر داسته تو زندگیش که همش اعتماد به نفسش میکوبیدن 

2731
عزیزم تو خونه بمونی بهتر اینه با این مرد ازدواج کنی این مرد تو همه کار و همه چی قراره بهت سخت بگیره ...

ممنونم گلم 

البته همه میگن مهربونه فکر نکنم این کارهارو بکنه 

فقط خط قرمزش پوله 😂😂😂

خب من احمق ببخشیدا بخاطر چند روز که باهاش حرف زدم و ازش خوشم اومد حاضر شدم از یک چیز خیلی مهم که همه ...

درست میگی عزیزم مطمئنم یه آدمی میاد سر راهت که لیاقتت و داره و از این پسره خسیسم خیلی بهتره

درست میگی عزیزم مطمئنم یه آدمی میاد سر راهت که لیاقتت و داره و از این پسره خسیسم خیلی بهتره

ممنونم گلم 

پیام امیدبخشی بود برام 

امیدوارم تو هم به همه خواسته هات برسی 

ممنونم گلم  البته همه میگن مهربونه فکر نکنم این کارهارو بکنه  فقط خط قرمزش پوله 😂😂😂

عصبانیش کن ،کاری کن غیر از چیزی ک میپسنده ببین عکس العملش چیه ببین چه رفتاری باهات دارهنصف روز برو باهاش بیرون بزار گشنه بشه  خسته بشه ببین چکار میکنه ادما خسته و گشنه بشن اخلاق واقعیشون میاد بالا از صبح تا غروب برین کوه ببین همدم و همراه خوبیه؟ ببین موقع ناهار چکار میکنه  چشم و گوش بسته انتخاب نکن ،درضمن خاستگار برات میاد نگو بابام دست و دلبازه و پولداریم بخاطر همین از این خاستگارا گیرت میاد منم تا وقتی این حرفا رو میزدم خاستگارای پولکی گیرم میومد ولی وقتی هیچی از خودم نگفتم اونوقت ازدواج کردن😂😑

2740
عصبانیش کن ،کاری کن غیر از چیزی ک میپسنده ببین عکس العملش چیه ببین چه رفتاری باهات دارهنصف روز برو ب ...

من بهش نگفتم پول داری 

اخه خب نیستیم 😂😂

معمولیه وضعمون ولی خداروشکر بابام اصلا خسیس نیست 

ممنونم بابت راهنمایی هایی که کردی انشالله برای خواستگار بعدی اینکارهارو میکنم