2737
2739
عنوان

بیاین ببینین نامژدم چ گقته

| مشاهده متن کامل بحث + 547 بازدید | 32 پست
لطفا راهنماییم کنین چی بگم هم اون آروم بگیره و مطمین شه از مامانش و هم نظرش یه مقدار عوض شه

مطمئن باش مامانش الکی ترسوندتش آرومش کن قضیه رو کوچیک کن هی بهش بگو شرایط فرق کرده تو این همه مدت این سختی رو به دوش کشیدی حقته الان کمی به خودت فکر کنی بگو تو خیلی مرد بزرگ و قدرتمندی هستی بگردمت که مجبوری به فکر همه باشی میتونم درک کنم چقدر سخته که همه ازت توقع داشته باشن حق داری اذیت شی یا زیاد فکر کنی درکت میکنم عزیزم(در آغوش کشیدنش) 

ولی خودمون رو نگاه کن 

ما حق داریم به خواسته خودمون برسیم حق داریم بعد از این همه سختی کشیدن و به فکر همه بودن به فکر خودمون باشیم الان

شما حرف بعدیتم درست،فقط ریپلای نکن..
مطمئن باش مامانش الکی ترسوندتش آرومش کن قضیه رو کوچیک کن هی بهش بگو شرایط فرق کرده تو این همه مدت ای ...

وای قربونت برم مرسی از این همه محبتت و وقتی که برام گذاشتی و تایپ کردی

بخدا ممنونتم، چقدر حرفات حرفای دلیه من بود...فقط نمیتونستم به زبون بیارم و نفهمیدم چطور بیانش کنم

میشه لطفی کنی در جواب این حرفی که زد، الان تاپیش میکنم، اینم بگی چی بگم بهتره بنظرت

همین که گفت مثل اتفاق امروز که پسرعمو داداشش باهاش دعوا کرده

میگه من نباشم اینا شیر میشن، صد تا حرف میزنن بهشون

باید باشم بالاسرشون که فکر نکنم میتونن هرکاری کنن🙂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای قربونت برم مرسی از این همه محبتت و وقتی که برام گذاشتی و تایپ کردی بخدا ممنونتم، چقدر حرفات حرف ...

قربونت عزیزم خوشحالم به دردت خورد 

راجب این مسائل بهش بگو به خاطر اینکه خیلی همیشه تو پشت تمام اتفاقات بودی فکر میکنی افراد از پس خودشون بر نمیان 

مثلا اگه داخل یک خونه ای همیشه تو خرید کنی مشخصا یک روز که نباشی کلی فکر و خیال میکنی که بقیه نمیتونن خرید کنن و اینا ولی واقعیت اینه همه میتونن کارهاشون رو بکنن تا الان لطف کردی که همیشه کارای همرو به دوش کشیدی عزیزم ولی به نظرت میشه تا ابد مراقبشون باشی؟ منطقیه؟ باور کن نمیشه عزیز دلم باید یک جا کم کم خودت رو کمرنگ کنی تا دیگران بتونن از پس خودشون بر بیان میفهمم واقعا سخته و کلی فکرت درگیر میشه اما این کار واسه خودشون بهتره باعث میشه خودشون از پس خودشون بر بیان و توهم به زندگی خودت برسی از بس تو کارهای دیگرانو کردی افراد یادشون رفته این وظیفه خودشونه اگه شخصی دعوایی میکنه باید پی اشو به تنش بماله همه باید تقاص کارهای خودشون رو پس بدن نمیتونی تا ابد از همه محافظت کنی با این کار فقط خودت رو و در درجه بعدی من و درجات بعد تر خانوادمون رو داری فدای دیگران میکنی امروز از خواسته امونو زیر پا بذاریم و از شهر نریم به خاطر مادرت اینا فردا میان میگن اصلا بیاین پیش خودمون زندگی کنین پس فردا میگن بیاین لقمه رو هم بجوید بدید دهن ما و همینطور ادامه داره هرچی بیشتر باشی خواسته های دیگران هم بیشتر میشه این یک موقعیته یک موهب یک فرصت واسه نجات خودت و در درجه بعدی کمک به خانواده ات که تو با کمرنگ کردن خودت باعث نجات دادن اونها میشی باعث میشی قدرت خودشون رو پیدا کنن که بتونن دوباره از خودشون محافظت کنن ولی اگه باشی حق من و خودت و آیندمون رو ازمون گرفتی که مانع پیشرفت و زندگی ما شدی برای دیگرانی که شاید حتی اگه تو کمرنگ میشدی زندگیشون خیلی بهتر هم میشد

شما حرف بعدیتم درست،فقط ریپلای نکن..