2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پروتئین وی ایزوله بگیر بدون اینکه جاق بشی اون قسمت هم افزایش پیدا میکنه

بگو بخدا....😔جدی میگی.؟ مطمئن؟ قیمتش چقدره از کجا تهیه کنم؟ اون اسنپم زدم میگه خارج از محدوده سرویس😕

2731
بگو بخدا....😔جدی میگی.؟ مطمئن؟ قیمتش چقدره از کجا تهیه کنم؟ اون اسنپم زدم میگه خارج از محدوده سرویس ...

خب به لوکیشنت نمیخوره 

داروخانه ها دارن عزیزم بهترین برندش هم سایتک هست

نه ایرونی کاله هم داره قیمتش زیاد نیست 

اگه باشگاه میری که بهتره بری و بالاتنه کار کنی بعدش پودر پروتئینو شیک کن و بخور هم خوشمزس هم به چیزی که میخوای میرسی و حتما ایزوله بگیری که جاق نشی

نیلا دختر ناز من
2740
میگم شیرخشک نان سه برای افزایش سینه جوابگویه

واقعا تاثیر دارع؟؟؟

من حدود یه هفتس نیدو میخورم روزی دو پیمانه هنوز تاثیرشو مدیدم🤕

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه
واقعا تاثیر دارع؟؟؟ من حدود یه هفتس نیدو میخورم روزی دو پیمانه هنوز تاثیرشو مدیدم🤕

نمی‌دونم ..تو تاپیکا خوندم ..خب می‌دونی از کجا و چجوری بدون کد ملی نوزاد تهیه کنم؟

نمی‌دونم ..تو تاپیکا خوندم ..خب می‌دونی از کجا و چجوری بدون کد ملی نوزاد تهیه کنم؟

نه

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه