2733
2739
عنوان

از پسرم بدم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 2954 بازدید | 102 پست
منی که کاملا بچمو خواسته باردار شدم بعضی اوقات حس های تورو دارم...دوستان بخدا چون مادر شدیم قرار که ...

بیخیال خواهر کدوم همجنس؟؟

مگ همجنسی هم مونده وقتی همون همجنس ها میچسبن ب شوهرامون و بفکر خیانت ب همجنسشون نیستن 

تواینجور موارد ریز میخوای نظرات دل رحمانه ک کمک کننده باشن بدن؟؟بلا نسبت شما خودم از جنس زن بودنم نرفت گرفتم صد شرف ب جنس مردا بهتر هوای همو دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرحم بشم رو زخم کسی که زخم شده تو جون یه بچه؟

شما مادر نشدید طبیعی هست که به هیچ وجه شرایط ایشون رو درک نمیکنید

چرا عاشق خدا نباشم؟✨ وقتی به من گفت تو ریحانه خلقت من هستی👑نی نیار جان چرا تعلیق میکنی کاربر قدیمی هستم🥺
2731
برو جمع کن خودتو باوا توهم یه روانی تر هستی ک میای همچین نظراتی میدی 

اینم از طرز صحبتش.من بهت پیشنهاد میکنم بری میش رواندرمانگر حرفه ای.این طرز رفتارت اصلا درست نیست.نه بخاطر بچه ت بخاطر آینده ی خودت.خودتو درست کن که حوصله ی یه توجه به به بچه رو داشته باشی‌ذات بچه توجه طلبیه.معلومه نادیده ش گرفتی که انقد دنبال توجه میگرده.معلومه گرفتار اضطراب شده که از تنها خوابیدن میترسه.میخوای دردودل کنی میفهمم ولی اون بجه شمارو نزاییده شما بامیل و اختیار خودت زاییدیش

بیخیال خواهر کدوم همجنس؟؟ مگ همجنسی هم مونده وقتی همون همجنس ها میچسبن ب شوهرامون و بفکر خیانت ب هم ...

ببین خواهر گلم فقط مشاور میتونه کمکت کنه اینجا همه ی ما ممکنه از تو شرایطتمون بدتر باشه ولی سیس روانپزشک به خودمون بگیریم

وای بسه مادرهای نمونه و بچه مدرسه ای ها

این خانم مگه رباته که همیشه سرحال باشه و محبت کنه

گاهی خودشم نیاز به توجه و محبت و از همه مهمتر تنهایی و تفریح  بدون بچه داره

قرار نیست چون بچه داره که خودش را فدای همه جیز کنه

با همین افکارتون هست که جامعه زنان ایران دارای آمار افسردگی بالایی هست

عزیزم بچه را ببر مهد صبح تا ظهر هیجان و انرژیش تخلیه بشه

عصرها هم ببر پارک یا غروب همراه باباش بفرستشون یکم بیرون یکم ریلکس کن یه دوش آب گرم بگیر یه قهوه بخور تا نیستن

بهتره شوهرت تو پذیرایی بخوابه بچت که تو تخت شما خوابید شما هم برید پیش همسرتون تو پذیرایی یا کلا بچه را  بعد خواب ببرید تو اتاق خودش

2740
مرحم بشم رو زخم کسی که زخم شده تو جون یه بچه؟

بابا برو خودتو جمع کن نمیدونم از کدوم دیلاقی اومده اینجا واسم زر زر میکنه خودشم نمیدونه داره چی میگه 

اگ ی کشور درست حسابی بودیم بچه نمیدادن دست هرکسی اخه مغز فندوق مگه بچه رو کشور تولید میکنن 

حالم بهم خورد از تاپیک زدن باوجود همچین ادمایی مثل تو

واسم دایه مهربون تر از مادر شده 

هیچکسی اندازه مادر دلش پیش بچس نیست ولی بچم پیش از حد خستم کرده بود و بهم فشار اورده بود از طرفیم امشب حالم بد و توتب میسوختم و بازم اذیت کرد تاخوابید اومدم ی تاپیک بزنم راهنمایی بگیرم ک کاش نظرات نحستو نمیدیدم مطمئن باش این دنیا کارما داره یروز میزاره تو کیست بعد بیا بازم زر زر کن 

شما مادر نشدید طبیعی هست که به هیچ وجه شرایط ایشون رو درک نمیکنید

چیزی که طبیعیه اینه که وقتی خودت میگی افسردگی دارم خودت میگی‌حوصله ی توجه کردن به یه بچه رو ندارم پس من آمادگی‌مادر شدن ندارم.نه اینکه بخاطر وجود داشتنش طلبکارش باشم.اینجوری که ایشون تعریف کرد اضطراب و افسردگی خودشو به اون بجه هم منتقل کرده و تا چندسال بعد یه آدم با مشکلات خودش تحویل جامعه داده.این آدم قربون صدقه و همدلی نمیخواد.این آدم یکیو میخواد که جدی بهش بگه مشکل از توعه.توباید بری دنبال درمان

اینم از طرز صحبتش.من بهت پیشنهاد میکنم بری میش رواندرمانگر حرفه ای.این طرز رفتارت اصلا درست نیست.نه ...

زاییده زاییده برو خواهشا حالمو بهم زدی 

متاسفم واس کسی ک تور زاییده ک یه موجود چندش خیلی ببخشید پس داده نه زاییده