2752
2734
عنوان

از پسرم بدم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 2979 بازدید | 102 پست

عزیزم می‌دونم حرفات از ته قلبت نیست و مادری و عاشق فرزندتی .

والان فقط بهت فشار اومده و خواستی درد و دل کنی .

پس دوستان خیلی جبهه گیری نکنید راجع ایشون .

به نظر من پسر شما بخاطر جلب محبت داره اینکارو می‌کنه .

سعی کنید در طول روز بهش توجه کنید . بیرون ببرید . باهاش خیلی زیاد توی مسیر صحبت کنید .

ببرید تو اتاق خودش ، و شما هم پایین تختش ، تشک بندازید و بگید من تا زمانی که تو بخوابی ، این پایین دراز میکشم تا نترسی .

وقتی هم خوابش برد برید تو اتاق خودتون .

نذارید بچه وارد حریم خوابتون بشه .

چون هرچی بزرگتر بشه ، جدا کردنش سخت تر میشه 

⁦♥️⁩⁦♥️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

لطفا یا نظری میدی درست نظر بده در جهت راهنمایی یا نظری نداری چیزی نگو بچمو کاملا ناخواسته باردارشدم ...

کلی حواستون بود اگر شوهرتون قبول نمیکرد تن نمیدادین که متوجه بشه مسخره بازی نیست 

برای خودت میگم عزیزم حالتم بد نمیشد قرص کلی ضرر داره برای بدن زن ها مجبورش میکردی انجام بده که بخاطر یکم لذت بیشتر اینجوری دردسر درست نکنه 

تازه طلبکارم هستن ایشون.باید یکی بیاد ازش معذرت خواهی کنه چرا وقتی حوصله یه توجه مادرانه به یه بچه ا ...

بسه حرفای مسخره رو

گیر یه بچه بد قلق ک پیرت کنه نیفتادی ک بعد بیای اینجور قضاوت کنی و برام محبت محبت کنی مگه همش محبته دارم میگم هزاران راه و طی کردم بااین بچه هیچی جواب نداد مطمئن باش دنیا گرده هرکیو قضاوت کنی خودتم تجربه خواهی کرد 

2731
لطفا یا نظری میدی درست نظر بده در جهت راهنمایی یا نظری نداری چیزی نگو بچمو کاملا ناخواسته باردارشدم ...

منی که کاملا بچمو خواسته باردار شدم بعضی اوقات حس های تورو دارم...دوستان بخدا چون مادر شدیم قرار که نیست یه موجود بی حس و خنثی باشیم...فقط بتونیم محبت و از خودگذشتگی کنیم...با این اوضاع داغون مالی استرس های شدید که مادر تحمل میکنه..مادرایی که هم پای شوهرشون کار میکنن قسط و قرض و بچه هایی که ۲۴ ساعته باهاتن بدون ذره ای  استراحت..خواهش میکنم به هم جنس خودتون رحم کنید.

از کجا متوجه شدی بیش فعالی داره؟؟و اینکه کجا باید ببرم چ دکتری؟؟؟

تمام علائمی که گفتی نشون دهنده بیش فعالی هست کدوم شهر هستی اگه نزدیک تهران و کرجی دکتر خوب معرفی کنم

چرا عاشق خدا نباشم؟✨ وقتی به من گفت تو ریحانه خلقت من هستی👑نی نیار جان چرا تعلیق میکنی کاربر قدیمی هستم🥺
آره دیوانه رو از این عصبانی تر نکنیم که میره اون بچه رو دیوونه تر میکنه

چرا هی دوست دارین حس گناه به این مادر بدین

خودش گفته مریضم سرم زدم..خودش میگه کمی افسرده ام..پس مهربون تر باشیم...اگه واقعا کلافه نبود نمیومد با ما درد دل کنه میرفت میخوابید

بسه حرفای مسخره رو گیر یه بچه بد قلق ک پیرت کنه نیفتادی ک بعد بیای اینجور قضاوت کنی و برام محبت محب ...

خداروشکر اونقدر مغزم معیوب نیست که تاوقتی به سلامت روان خودم مطمئن نشدم یه بچه ی معصومو بدنیا بیارم که بعد تازه بخاطر طبیعی ترین نیازهاش طلبکارش بشم.معلومه اون بچه از دستت چی میکشه

میدونی چطوری بفهمی چی تو سرش میگذره که اینکارا رو میکنه 

عزیزم قشنننگ یکم تامل کن

خودتو بزار جای اون فرشته پنج ساله 

برگرد به پنج سالگی خودت دوست داشتی پدر مادرت یا خواهر برادرت چطور باهات رفتار میکردن 

تو هم اون کاری بکن که دوست داشتی تو پنج سالگیت برات انجام میدادن 

ببین این فرشته ۵ ساله تمام زندگی و دنیاش شمایین عقل و فکری نداره طفل معصوم که ببینه چی خوبه چی بد 

اون به آغوش و محبتتون نیاز داره 

و میدونم دلت توی روزها دونفره میخواد عزیزم شما قبول مسئولیت مادری کردی هر وقت خوابید با همسرتون خلوت دونفره داشته باشید 

البته میدونم مادر مهربونی هستی حتما ولی الان بخاطر بیمار بودنت حوصله ات کم شده و خودت دلت توجه میخواد برا همین اینجور میگی از پسرم بدم میاد وگرنه خودت میدونی هیچ کسی به اندازه تو تیکه وجودت و میوه دلت این فرشته معصوم رو دوست نداره 

اگر حرف بد میزنه بدون عین طوطی عین آینه هست وگرنه این بچه یه لوح سفید بوده و داره روش نوشته میشه با دیدت شنیدن تجربه کردن و تربیت شدنش از طرف شما و اطرافیان و به مرور جمع دوستان و هم سالان 

آره دیوانه رو از این عصبانی تر نکنیم که میره اون بچه رو دیوونه تر میکنه

خآنم محترم اگه مرحم نیستی نمک روی زخم هم نباش کسی از شما دعوت نکرده وارد این تاپیک بشید

چرا عاشق خدا نباشم؟✨ وقتی به من گفت تو ریحانه خلقت من هستی👑نی نیار جان چرا تعلیق میکنی کاربر قدیمی هستم🥺

استارتر خیلی تعجب کردم که گفتی بچم رو زمین میخوابه من روی تخت ، بخدا هیچ مادری دلش نمیاد بچس زمین بخوابه خودش روی تخت اولین مادری هستی که دیدمت اینطوری هستی 

من تو خونه اول برای بچه هام غذا میکشم بعد خودم و شوهرم 

یا چیزی خوشمزه ای باشه مقدار زیادشو برای بچه هام کنار میزارم وبه زور به خودشون میدم خودم وشوهرم کم میخوریم 

شبا قبل خواب خسته  نباشم نیم ساعتی ماساژشون میدم راحت بخوابن 

کلا اولویت اول زندگیم بچه هامن 

شما قدم اول اینکه یک روان شناس خوب پیدا کن و خودت برو پیشش جلسه بعد اگه گفت بچتم ببر

هیچ کس جز یه روان شناس نمیتونه کمکت کنه 

خواهرم سه تا سقط داشت و بعد دوتا بچه آورد با فاصله سنی یک سال. افسرده شده بود و با بچه هاش یا غرغر میکرد یا سرشون داد میزد. بچه هاشم دقیقا به شدت غرغرو و عصبی ان حتی گشنشون باشه از روی جیغ زدن و بداخلاقی کردن خواهرم میفهمه گشنشونه

گاهی میگم با ملایمت رفتار کن ببین نتیجه چی میشه.بعد میگه کل اون روز بچه های خوبی بودن

گلم، اگه پسرت بدخلقه حتما تو بداخلاقی میکنی. اول افسردگیتو درمان کن ببین چقدر همه چی متفاوت میشه

مادر و پدرای خیلی سختگیر ، بهترین دروغگو ها رو تحویل جامعه میدن
چرا هی دوست دارین حس گناه به این مادر بدین خودش گفته مریضم سرم زدم..خودش میگه کمی افسرده ام..پس مهر ...

نه داداش برو اون بچه رو دیوونه کن بخاطر نفس کشیدنش بهش احساس گناه بده بعد بیا اینجا ما قربون صدقه ت بریم یه وقت اعصابت به هم نریزه.یه کشور درست حسابی بودیم بچه دست امثال شما نمیذاشتن

2706