2733
2739
دقیقا گاهی من میبینم طرف خر پوله اما مستاجره و میگه نمیخام سرمایه مو بخابونم . یعنی سر خونه هم ریسک ...

دقیقا پولدار ها هینجوری پولدتر شدن..مخصوصا تو شرایط فعلی ایران که تقاضا هر روز داره کم و کمتر میشه تو خریدن خونه و ماشین...یعنی عملا پولتو بلوک کردی با خرید اینا بدون هیج سودی چون سال. ساختشون میره بالا..

تو ایران مهم اینه دلاری سود کنیم نه ریالی

💜💜عضو گروه بنفش💜💜وزن شروع ۷۰💜💜وزن-هدف ۵۵💜💜تاریخ شروع رژیم ۴۰۳/۰۲/۱۶💜💜

ماهی ۶۰ تومن

بعد از چن وقت هم ماشینمو میخرم

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌..هر زمان از کامنتم خوشت نیومد، راحت ریپلای کن.من پایه‌ی بحث و جدلم😁✋🤝اگر کامنت گهربارم رو توی صفحه اول پربازدیدها دیدی، هی زرت و زرت لایک نکن با تشکر🖖🤞
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بستگی داره اگه لانکروز و لکسوز باشه اره

چون چقدر میتونی پول جمع کنی تا اینا رو بخری

ولی اگه چینی باشه

خب درامد بهتره

وزن اولیه ۶۴😮وزن الان۶۲.۲۰۰😊وزن هدف اول ۶۰😍وزن هدف دوم ۵۸🤩قد ۱۶۶🥰من میتوانم 💪💪💪💪
2740

بستكي داره

پولي ك بايد بخوابونم چقدره..

ماشين چقدره..

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
بستگی داره کار چی باشه اگه صد در صد میدونی میخوای ماهی شصت تومن در آمد داشته باشی کار و انتخاب کن وگ ...

نه از کارم که اطمینان صد در صد دارم وگرنه من تو این شرایط اهل یه درصد ریسک نیستم چون خون دل خوردم برای جمع کردن سرمایه ام 

نه از کارم که اطمینان صد در صد دارم وگرنه من تو این شرایط اهل یه درصد ریسک نیستم چون خون دل خوردم بر ...

آفرین که تو این شرایط ریسک نمیکنی پس عزیزم همون کار و انتخاب کن که انشاالله با در آمدتم ماشین اگه دسته چک داشته باشی به زودی میخری با همون ماهی شصت تومن

دقیقا پولدار ها هینجوری پولدتر شدن..مخصوصا تو شرایط فعلی ایران که تقاضا هر روز داره کم و کمتر میشه ت ...

من با یکی صحبت میکردم کارگاه طلاسازی داشت میگفت ماهی صد تومن فقط اجاره خونه و کارگاه میدم . 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
من با یکی صحبت میکردم کارگاه طلاسازی داشت میگفت ماهی صد تومن فقط اجاره خونه و کارگاه میدم . 

فکرشو بکن اگر ۱۰ میلیاردشو میخوابوند برای خرید خونه چقدر عقب میوفتاد تو زندگیش..الان با همون ۱۰ میلیارد ببین چقدر براش میمونه که ماهی ۱۰۰ تاشو میده واسه اجاره فقط

💜💜عضو گروه بنفش💜💜وزن شروع ۷۰💜💜وزن-هدف ۵۵💜💜تاریخ شروع رژیم ۴۰۳/۰۲/۱۶💜💜
2706