2733
2739
عنوان

به نظرتون تو این وضعیت میشه خونه خرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 689 بازدید | 57 پست
اره واقعا ماهم ماهی پنج تومن میدیم دوماه دیگم سرقرارداد میشه اصلا نمیدونم چه کنیم

ماهم مستاجریم شهریور قراردادمون سر میرسه از همین الان استرس داریم چقدر میخواد بگه این همیشه عادت داره یهو دو برابر کنه

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
اونم نمیشه ، هر جور حساب کنی نمیشه ، اوضاع همینطور پیش بره تا یکی دوهفته دیگه حتی جور کردن رهن خونه ...

پسر دایی ام متولد ۷۳ هست از طرف خانواده صفر صفر بود یعنی خرج مادرش رو هم میداد با بدبختی رفت دانشگاه کادر درمانه متخصص بیهوشی هست تو دانشگاه با یک دختر پرستار آشنا شد ازدواج کردن البته عروسی نگرفتن طلا نخریدن هیچ کاری نکردن دیگه یک آپارتمان نود متری تو تهران خریدن با وام خونه اولی و وام ازدواج و هر وام دیگه ای که فکرش رو بکنی زن و‌شوهر جفتشون هنوز سی ساله نشدن صاحب خونه شدن بدون قرونی کمک از سمت خانواده اما خوب هر دوتاشون شاغلن دیگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجوری پس انداز کنیم ؟ کل حقوقمو بدم هم نمیتونم ربع سکه بخرم مجبورم همینجوری بزارم توی بانک بمونه رو ...

وقتی میگم هرکی تو موقعیت ما باشه فقط درکمون میکنه میگن نه ببین خیلیا نفسشون از جای گرم بلند میشه  

خدایا تورا سپاس برای همه چیز❤️
2742
پسر دایی ام متولد ۷۳ هست از طرف خانواده صفر صفر بود یعنی خرج مادرش رو هم میداد با بدبختی رفت دانشگاه ...

خب دیگه از قدیمم همینجوری بوده با درامد کارمندی وپایین باید از خیلی چیزا زد 

دقیقا نباید نا امید شد باید اهل ریسک وام گرفتنم بود شاید دنیا تغییر کرد همیشه که اینجوری نمیمونه ماه ...

کامنت بالاترم رو بخون 

پسردایی من تو کل فامیلمون بدترین شرایط رو دلشت دایی ام ورشکست شد بعد هم فرار کرد گم و گور شد دایی دیگه ام فق بدهی هاشو داد پسردایی ام دبیرستانی بود تو بدترین شرایط بود از همون موقع رفت سرکار اما خوب درسش رو هم خوند الانم صاحب خونه شده

پسر دایی ام متولد ۷۳ هست از طرف خانواده صفر صفر بود یعنی خرج مادرش رو هم میداد با بدبختی رفت دانشگاه ...

خوب اون برای قبل بود ، حتی چند ماه پیش هم با الان قابل مقایسه نیست متاسفانه ، همونطور که امروز با ماه بعد همسن موقع قابل مقایسه نیست . اوضاع با سرعت خیلی عجیبی داره خراب میشه

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  
2738

خب عزیزم متخصص بیهوشی جفتشون درآمدشون خوبه اگه حقوقشون کم بود که نمیتونستن قسط بدن... تونستن که وام گرفتن

خب دیگه از قدیمم همینجوری بوده با درامد کارمندی وپایین باید از خیلی چیزا زد 

بله دیگه نمیشه هم خدا رو خواست هم خرما رو 

یک خانومی همینجا داشت توضیح میداد چجوری خونه خریدن بنده خدا از همه چیزش زده بود سالی یکبار عید میرفت ارایشگاه مهمونی نمیرفتن لباس نمیخرید  به معنی واقعی کلمه زندگی نکردن تا تونست صاحب خونه بشه دیگه متاسفانه دنیا عادلانه نیست بعضی ها از طرف خانواده کمکی ندارن درآمدهاشون هم کمه باید از خودشون بزنند تا بتونند صاحب  خونه بشن 

ما یه خونه خریدیم ۱ تومن  کدوم شهرین؟

تهران

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)