2733
2734
عنوان

اونایی که طبیعی زایمان کردید خواهشاً بیاید کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 1935 بازدید | 33 پست

سلام خواهرقشنگممممم

ببخشید دیر دیدم

قدم نورسیده مبارک خوشگلم

ببخشید دیر پیام دادم درگیر افسردگی شدید بودم

1/11/11بهترین تاریخ عمرم بیبی چکم شب تولد امام جواد(ع)مثبت شد خدایا هزاران بار شکرت هیچ زنی در انتظار بچه نمونه و دامنش سبز بشه الهی آمین   1/12/1 صدای قلبشو شنیدم خدایاشکرت.2/1/6 سونو دادم دکتر گفت کاملا سالمی و گل دختری نفس مامان عاشقتم پرنسسم .گل دخترم ۲۷شهریور اومد بغلم،النای من عاشقتم دخترقشنگم
الهی شکر منم ده روزه زایمان کردم سزارین شدم منم هم شیر خودمو میدم هم شیر خشک ارومه فقط رفلاکس داره ...

به سلامتی گلم مبارک باشه 😍😍😍

آخ آخ نگو از کولیک و رفلاکس 🥴🥴🥴

چرا بابا افسردگی گرفتم بدجور همش گریه میکنم 

دارم طرف مییشورم  گریه میکنم 

غذا میخورم گریه میکنم 

شیر میدم گریه میکنم 

حال روحیم افتضاحه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خواهرقشنگممممم ببخشید دیر دیدم قدم نورسیده مبارک خوشگلم ببخشید دیر پیام دادم درگیر افسردگی ش ...

سلام عزیزم خوبی 

والا اصلا یادم رفته چی بود پیامم😅😅😅

گل دخترت خوبه ؟ 

از افسردگی نگو که منم افسردگی بعد زایمان گرفتم حالم خرابه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
به سلامتی گلم مبارک باشه 😍😍😍 آخ آخ نگو از کولیک و رفلاکس 🥴🥴🥴 چرا بابا افسردگی گرفتم بدجور هم ...

ممنون عزیزم منم خیلییی گریه میکنم واسه همه چی 

من واسه همه چیز گریه میکنم امروز به دکترم میگم میگه طبیعیه گریه کن خالی کن خودتو نذار تو دلت بمونه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه ی زیبایی که بهم دادی   ۱۲٫۶٫۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد
2731