2733
2739
عنوان

عملیات ویژه و یگان ویژه فرق دارن؟ازدواج با نظامی چطوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 449 بازدید | 36 پست
کارش پشت سیستم باشه چی؟ 

ببین کار پشت سیستم که اوکی ولی فداکاری از زن چند برابر بیشتره آماده باش داره حقوق کم اگه حامی مالی توپی پسره داشته باشه اوکیه من بابام نظامیه فقط میگیم کی بشه بازنشته بشه دختر عمم براش خواستگار نظامی اومد میگفت تو اگه باشه ازدواج میکنی من گفتم نه بعد سیستمی هم باشه چند سال گرمسیری و سرد سیری داری 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین کار پشت سیستم که اوکی ولی فداکاری از زن چند برابر بیشتره آماده باش داره حقوق کم اگه حامی مالی ت ...

مرسی ک اینارو توضیح دادی من مامانم معلمه بابام هم آزاده شغلش واسه همین هیچ اطلاعاتی از زندگی نظامی ها ندارم باید اینارو توی جلسه بعدی بپرسم مرسی قشنگم❤

این افراد لطفاریپلای نکنندعزیزان معتقد به افراط در دین و خشک و مذهبی /تویی ک نمیزاری بچت بره بیرون چون جامعه خرابه/ افراد فاقد بلوغ فکری و ذهنی/bts fans                                    نظرت با من متفاوته؟ریپ نکن عزیزم من خودم میتونم تصمیم بگیرم عزیزم هیچ وقت با نظر یک کاربر از راه خودم بر نگشتم پس؟نظر متفاوتتون رو بزارید کنار چای میل کنید (مودبانه ترین حالت🥰) این کاربر هیچ گونه علاقه ای به حرف زدن با شما نداره  بچه ها نخندینا ....🖤                                 بیستون که هیچ دماوندم گر سد بشو ؟ هدفم قسمت من بوده و باید بشود ما همچنان هستیم بر آن عهد که با خود بستیم🌱❤
2742
🥺🥺من دختر خیلی آزادی بودم نمیدونم کنارش میتونم چطور باشم

ببین اینجوری نیست که خیلی سخت گیر باشن مگه درجشون بالا باشه پست مهمی داشته باشن که اونموقع باید مراقب لباس پوشیدن و رفتارت باشی وگرنه اونایی که پست مهم ندارن سخت نمیگیرن . من خودمم حجاب درست حسابی ندارم .

فروش محصولات ارایشی بهداشتی نفیس😍
قربونت حتما بپرس کمکت میکنه 

❤🥰

این افراد لطفاریپلای نکنندعزیزان معتقد به افراط در دین و خشک و مذهبی /تویی ک نمیزاری بچت بره بیرون چون جامعه خرابه/ افراد فاقد بلوغ فکری و ذهنی/bts fans                                    نظرت با من متفاوته؟ریپ نکن عزیزم من خودم میتونم تصمیم بگیرم عزیزم هیچ وقت با نظر یک کاربر از راه خودم بر نگشتم پس؟نظر متفاوتتون رو بزارید کنار چای میل کنید (مودبانه ترین حالت🥰) این کاربر هیچ گونه علاقه ای به حرف زدن با شما نداره  بچه ها نخندینا ....🖤                                 بیستون که هیچ دماوندم گر سد بشو ؟ هدفم قسمت من بوده و باید بشود ما همچنان هستیم بر آن عهد که با خود بستیم🌱❤
ببین اینجوری نیست که خیلی سخت گیر باشن مگه درجشون بالا باشه پست مهمی داشته باشن که اونموقع باید مراق ...

😂🙏🏻پس همون درجه پایین راحت ترم