2733
2734
عنوان

هم کلاسیم بهم سلام نمیده ..

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 25 پست
یعنی دخترا هم این شکلی هستن 😂

خیلی از دخترا عقد که میکنن دخترا رو هم دیگه تحویل نمیگیرن تا یه مدت 😂

امیدت به خدا باشه، به خودت تکیه کن                                       به زبان انکار ادم ها گوش کنید; ادم ها دقیقا همان چیزی هستند که انکار میکنند
یعنی ما دخترا هم این شکلی هستیم 😂

رهرو ان است ک آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست ک گه تند و گهی خسته رود 

این راجب اعتمادم هست🤣

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا من از وقتی ازدواج کردم با همه گرم میگیرم به پسرای فامیل دست میدم بگو بخند 😁قبل ازدواج انگار وجود نداشتن😂

ولش کن مهم نباشه برات فک کرده شاخ غول شکونده از اوناس ک بیو میزنن متاهل و متعهد به حضت عباس🤧

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
2731
خیلی از دخترا عقد که میکنن دخترا رو هم دیگه تحویل نمیگیرن تا یه مدت 😂

وای 😂😂😂

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
حالا من از وقتی ازدواج کردم با همه گرم میگیرم به پسرای فامیل دست میدم بگو بخند 😁قبل ازدواج انگار وج ...

همین متعد و متاهل از همه بدتره دیدم که میگم 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
یعنی دخترا هم این شکلی هستن 😂

ههه دخترا بدترن دخترا شوهر میکنن دیگه جواب سلام رفیق صمیمیشونم نمیدن اصلا داااغون 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2738
ههه دخترا بدترن دخترا شوهر میکنن دیگه جواب سلام رفیق صمیمیشونم نمیدن اصلا داااغون 

اره دیدم 😂😂😂

حتما زنش بهش گیر میده دیگه بعضی از زنها خیلی الکی حساسن ولی میفهمم حق داری. آدم حس بدی بهش دست ...

دقیقا