2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان بارداری و پسر؟؟

چندمین بچتون

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲
2731
منم دوس دارم بچه شوهرم میگه نه 😔

منم شوهرم زیاد موافق نیست ،حس میکتم از مسولیتش میترسه ولی میدونستیم من زود باردار نمیشم برا همین بهش گفتم اقدام میکنم شاید اصلا نشد اونم راضی شد

دله دیگه کاریش نمیشه کرد منم با اینکه قصد اوردن بچه دوباره ندارم دلم پسر میخواد 

همیشه مادر را به مداد تشبیه میکردم که با هر بار تراشیده شدن کوچک و کوچک تر میشود …ولی پدر یک خودکار شکیل و زیباست که در ظاهر ابهتش را همیشه حفظ میکند ،خم به ابرو نمیاورد و خیلی سخت تر از این حرفهاست ؛فقط هیچکس نمیبیند و نمیداند که چقدر دیگر میتواند بنویسد …بیایید قدردان باشیم …
نه پسرم شش سالشه تقریبا

ان شالله ک ب خواسته دلت میرسی

منم ۲تا دختر دارم و همه ی زندگیم شدن. سومی رو باردارم و پسر

بنظرم ۲تاش خیلی خوبن البته هر چی مصلحت خودش باشه

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲
2706