2733
2734
عنوان

بچه ها مادرشوهرای شما هم اینجورین ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 29 پست

من دعوتی  همه بچه ها غذا درست میکنه

یا ار بیرون

گاهی هم فقط خودمون باشیم غذا بازم داشته

از ظهر یا چون دیر درست کزده عصر

ولی راضیم

هرکجا  هستم باشم آسمان مال من است پنجره فکر ، هوا ، عشق ، زمین مال من است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ساده همیشه براشون درست میکنم یا میبرم یا اونا میان خونمون میخورن خداوکیلی همیشه غذاهای خوب پر گو ...

عزیزم یه جور رفتار نکن که ازت سو استفاده بشه ... احترام متقابله ... وقتی شما احترام میذاری ، طرف مقابل هم باید احترام بذاره ... 

خوبی که از حد بگذرد  نادان خیال بد کند ... 

2742

نه مال من اینجور نیست     مادرشوهرت زیادی خسیسه

اگر:  A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     برابر با:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26  باشد..    آیا برای خوشبختی و سعادتمندی، تنها تلاش سخت کافیست؟!    H+A+R+D+W+O+R+K       8+1+18+4+23+15+18+11=  98%      آیا دانش مارا به ۱۰۰% میرساند؟  K+N+O+W+L+E+D+G+E              11+14+15+23+12+5+4+7+5برابر است با  96%     عشق چطور؟!❤     L+O+V+E   12+15+22+5  برابر است با 54%   خیلی از ما فکر میکردیم اینا مهمترین باشن اما نه!  پول چطور😉       M+O+N+E+Y      13+ 15+ 14 +5 +25  برابر است با 72%....  اینا کافی نیستند😕   پس برای رسیدن به اوج باید چه کار کرد؟    نگرش!          A+T+T+I+T+U+D+E          1 +20 +20 +9 +20+ 21 +4 +5  برابر است با  100%💪💚      آره دوست من!  اگه طرز فکر و نگرشمون رو به زندگی، کار، گروه و عشقمون عوض کنیم زندگی ۱۰۰% عوض خواهد شد..💚  (نگرش همه چیز رو عوض میکنه)    متاهل💍 و متعهد💎به جانم مهردادم❤💑 
2738

نه

اتفاقا میگه خوش اومدی 

شام/نهار بمون عزیزم

بعدشم من تعارف میکنم که من درست میکنمو اینا اونم چند ساعت از دستپختم تعریف میکنه که خر شم و در نهااایت بازم مثل همیشه شمسی برنده میشه منم میرم خودم غذا درست میکنم  

عروسِ شمسی به نی نی سایت بازگشت

خدا شاهده دو شب پیش خونشون بودیم گرسنه ساعت ۱۱ برگشتیم خونمون . بعد فرداش ساعت ۱۲ ظهر زنگ زده میگه من تو شهرم وقت نکردم غذا درست کنم برا پدر شوهرت غذا ببر . منم گفتم شرمنده منم بیرونم دیر میرم خونه 

خونشون شام و ناهار نمون و دلیلشم به شوهرت بگو حتما ، از این به بعد تصمیم بگیر وقتی دستور داد غذا برا ...

نهار که اصلا نمیرم خونشون عصری میریم خونشون بچه هام میگن بمونیم خونه آقاجون 

نهار که اصلا نمیرم خونشون عصری میریم خونشون بچه هام میگن بمونیم خونه آقاجون 

پس قبل از رفتن حتما خبر بده ،مثلا ساعت ۴ عصر زنگ بزن بگو بچه ها دوست دارن امشب شام خونه شما باشیم 

یه ذره هم برای بچه هات قانون بزار مثلا بهشون بگو هفته ای یکبار فقط شام می مونیم

همه چی درست میشه
دیگه میدونم از این به بعد چجور باهاشون رفتار کنم . به شوهرم گفتم 

فقط به شوهرت نگو دیگه براشون غذا نمیپزم ،اینجوری شوهرت علیه تو میشه و میگه تو گذشت کن و فلان ... 

همه چی درست میشه
2706