2737
2739
عنوان

یکی بیاد من دارم از بغض خفه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 23 پست
بیخیال به پدر ومادرت اخلاقشو بگو که اینجوریه بهشون بگو محلش نزارن تا خوبشه  مردا وقتی میرن تو ق ...

همسرای شما هم ایتجورن یا فقط من اینقد بدشانسم؟

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکم بی محلی کن خوب میشه مردا اخلاقای بچگانه زیاد دارن یکم تحویلشون نگیری خوب میشن مگه بچس که هی نازشو میکشی با پدر ومادرت خوش باش خودش میفهمه کسی باهاش کار نداره خوب میشه

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم  
2728
همسرای شما هم ایتجورن یا فقط من اینقد بدشانسم؟

والا همسر منم این مدلیه منم راه دورم اوایل ازدواج خیلی غصه میخوردم الان که هجده سال گذشته برام مهم نیست اونم بهتر شده خیلی وقتام با بچه هام تنها میرم اینجوری بهتره

پاشو جمع کن برو خونتون، خانوادت حدااقل وقتی میبینن شوهرت هواتو نداذه اونا باید رعایت کنند، دو روز او ...

فردا شب خواهرم مهمونی داره. پسفردا برمیگردیم. 

اگه الانم پاشم برم اختلاف بیخودی راه میفته

والا همسر منم این مدلیه منم راه دورم اوایل ازدواج خیلی غصه میخوردم الان که هجده سال گذشته برام مهم ن ...

من ده سال از ازدواجم میگذره. سالی یه بار میام پیش خونوادم

هر سال هم این بازی رو در میاره و بعد هم کلی باهاش حرف میزنم و میگه باشه دفعه دیگه مراقبم اینطوری نشم

اینبار تصمیم گرفتم اینقد غصه نخورم و میانحیگری نکنم. بذار هر غلطی میکنه بکنه و خودشو به همه نشون بده

چرا من این وسط از بعض خفه شم؟

2738
من ده سال از ازدواجم میگذره. سالی یه بار میام پیش خونوادم هر سال هم این بازی رو در میاره و بعد هم ک ...

پس اگه اینجوریه بهش محل ندین فکر میکنه چه خبره مردا خیلی بیدرک وبیمنطق میشن بعضی وقتا