2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه ها رابطه علت مستقیم واسه چاقی نیست ولی بعد ازدواج چون دیگه آدم خیالش راحت شده و مثل مجردی به این فکر نمیکنه که جلو خودم رو بگیرم خوش هیکل تر بمونم تا شاید با کسی دوست شدم یا خواستگار اومد واسه ام واسع پسرا هم همین صدق میکنه بعد دیگه آدم خودشو ول میکنه هرچی دلش میخواد میخوره بعد هم آدم هرچی خودش دلش میخواد میپزه هرچقدر دوس داره میخوره چون مامان نیست که هی بگه بکن نکن یا با خانواده نیستی که کشمکش های خانوادگی رو تحمل کنی یا فشار و استرس مجردی و قبل ازدواج نیست دیگه پسرا هم همینن قبل ازدواج مدام بیرون بودن سرکار و اینا زیاد واسه خونه اومدن و غذا سر وقت خوردن عجله نداشتن ولی الان میدونن یه خانم تو خونه دارن که منتظرشه اون خانوم اشتیاقش رو واسه خونه اومدن بیشتر میکنه دست‌پخت جدید و زندگی جدید آدمو به وجد میاره واسه غذا خوردن و افکار و بدن آرام و آسوده  ، دیگه فکر کن را بطه داشته باشی بدنت آروم بشه و لذت و تجربه کنی ، بعد غذاتو هم با آرامش و لذت کنار کسی که دوسش داری بخوری حالا شاید بیشتر ، بعد تو آرامش هم بخوابی زیاد دغدغه و غصه نداشته باشی ، شاد و خوشحال باشی دیگه چی از این بهتر واسه بدن این یه شرایط مطلوب برا بدنه که باعث میشه وزنت بیشتر بشه 

آدم اگه استرس و دغدغه داشته باشه زیاد به غذاش توجه نکنه،  مدام یکی باشه بهش بکن نکن و امر و نهی بکنه آدم هم رنگ و روش تیره میشه هم وزنش کم حالا برعکس این رو تصور کن

تو مثل یه خواب خوب فانتزی