2733
2734
عنوان

راهی جلو پام بزارین شوهرم دیوونه شده و من بدبخت

| مشاهده متن کامل بحث + 1024 بازدید | 56 پست
وا  ازدواج کردین یا باغ وحش تشکیل دادیم  انسان باید با صحبت و سیاست رفتار کنه  سلی ...

شما صدات از جای گرم در میاد خوش بحالت آدم عوضی ندیدی دنبال بهانه ست برای آتو گرفتن.برو به سیاستت برس یه نسخه برا همه جواب نمیده.این هر چی سرش و زیرتر بندازه اون محکمتر میزنه.

کاربرستیادرست میگه قوی شوتابه خودش بیاد.ینی چی جورابوبادست میشوری بندازلباسشویی.وقتی اومدبعدامامزاده توام بگو اِخوبه منم مهمون دعوت کنم یاتوظرف کوچیک غذادرس کنم به توکه اصل کاری بگم غذااندازه تونیس اینطوری هم بهش میفهمونی توواون مهمین نه جاری وخار(اه😡)

۷۵.۹۲۸۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین بهتره با شوهرت با آرامش و منطقی صحبت کنی  بگی من الان نیاز به دلداری و حمایتت دارم که ناپ ...

چندین بار خواستم باهاش حرف بزنم نشده قبول نمیکنه همیشه منو مقصر میدونه بخدا خودش فکر میکنه کوچیکترین اشتباهی نداره

شما صدات از جای گرم در میاد خوش بحالت آدم عوضی ندیدی دنبال بهانه ست برای آتو گرفتن.برو به سیاستت برس ...

عزیزم قرار نیست همه عوضی باشن

کسی که مریضه و زنش آزار میده بحثش با اختلاف و عدم هماهنگی فرق داره 

2731
دیگه خسته شدم فقط میخوام باهام کاری نداشته باشه همین یعنی آدم چقدر عوضی میتونه باشه حتی برای رابطه ...

مشکل روانی داره برو مشاوره ببین فایده ایی داره زندگیت با این آدم حروم میشه چون همیشه گرفتاری و دعواس.

کاربرستیادرست میگه قوی شوتابه خودش بیاد.ینی چی جورابوبادست میشوری بندازلباسشویی.وقتی اومدبعدامامزاده ...

جورابو نمیزاره با ماشین بشورم میگه تمیز نمیشه

بخدا انگار لالم تو این زندگی فقط از خدا مرگشون میخوام همین 

چندین بار خواستم باهاش حرف بزنم نشده قبول نمیکنه همیشه منو مقصر میدونه بخدا خودش فکر میکنه کوچیکترین ...

خب شاید روش صحبتت اشتباهه

ببین ما هیچکدوم روش همسرداری بلد نیستیم باید دنبال یادگیری باشیم باید بفهمیم طرف مقابل چه اخلاقی داره از چه راهی میشه باهاش صحبت کرد که راضی بشه و چه فرقی داره

مثلا مستقیم بگی تو فلان عیب داری خب مردا اصلا این حرف قبول نمی کنند 

باید نا محسوس و زیر پوستی بگی 

مثلا عزیزم ممنونم برام کادو خریدی خیلی دوسش دارم آنقدر خوبه فلان هست و .... کلی تعریف بعد بگی کاش رنگش قرمز بود

عزیزم قرار نیست همه عوضی باشن کسی که مریضه و زنش آزار میده بحثش با اختلاف و عدم هماهنگی فرق داره&nb ...

این اختلاف نیست قشنگ از آزارش لذت میبره،مطمئنا مشکل روانی داره وگرنه با تازه عروس اینجوری نمیکنن،هر چی کوتاه بیای اینجور آدما بلندتر میشن.البته بگم در نهایت زندگی تلخی داری با این آدم یا جداییه یا طلاق عاطفی.

چندین بار خواستم باهاش حرف بزنم نشده قبول نمیکنه همیشه منو مقصر میدونه بخدا خودش فکر میکنه کوچیکترین ...

الان بشین فکر کن ببین دنبال چی هستی؟

اینکهزندگی ات بره رو هوا یا اینکه دنبال بهبود روابط هستی؟

اگ‌میخوای بره رو هوا ک‌ حرفی ندارم

اگرم دنبال بهبود روابطی بهتره جای بهتری برای مشورت بری. اینجا با نظرات‌چاله میدونی زندگی ات رو ب اتیش میکشن

شب باشه بگم برو لباسارو پهن کن نمیره میگه زشته من پهن کنم در این حده اوضاع

اولش همینن شوهرمن فرش پتوهیچی نمیشست براعیداخودم مجبوری میشستم تازانوم اب اوردسیاتیکم دردگرفت دیگه میده بیرون فرشو.پتوهم زوری میشوره اونم سالی یبار. فکرمیکنی جوابش چی بود'من براننم نکردم براتوبکنم'

۷۵.۹۲۸۰
این اختلاف نیست قشنگ از آزارش لذت میبره،مطمئنا مشکل روانی داره وگرنه با تازه عروس اینجوری نمیکنن،هر ...

عزیزم شما مدرکت از کجا گرفتی که با یک تعریف یک طرفه و ناقص از زندگی یک نفر تشخیص بیماری میدی

مشکل روانی داره برو مشاوره ببین فایده ایی داره زندگیت با این آدم حروم میشه چون همیشه گرفتاری و دعواس ...

مشاوره پول ندارم برم بهم نمیده خودمم ندارم از خانوادم هم روم نمیشه بگیرم

ولی میدونم تنها راهم طلاقه که خانوادم مخالفن چون خودشون طلاق گرفتن و بعدش پشیمون شدن نمیزارن 

مامانم تقریبا بیشتر اینارو میدونه ولی میگه بساز تقصیر توعه

2706