2733
2739
عنوان

مشکل من و شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3355 بازدید | 80 پست

خیلی ناراحت شدم ان شاءالله ک ب آرامش برسی عزیزم خیییییلی سخته

سعی کن برای خودت زندگی کنی فکر کن یه خدمه است ک باید خرجتو بده و خواسته هاتو برآورده کن به خودت برس مرتب برو آرایشگاه موهاتو رنگ کن کارایی رو انجام بده ک خوشحالت میکنه لباسای خوب بوش ب پوستت برس ورزش برو 

میدونم انجام این کارا با یه بچه و یه دل ناآروم سخته اما تلاش کن انجام بدی چون روحیت عوض میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدامرگ بده هرچي فاسده كه زندگيه بقيه رو هم بهم ميزنن 

اين كه شوهر داره اينجوري واي بحال مجردا و بيوه هاااا 

خداخودش جواب اينطور آدما رو بده 

خدا بهت صبر بده و سر شوهرتو به سنگ بزنه

https://t.me/arosakemashhad  به كانالم لطفا سر بزنيد🌺

با برده براش فرقی نداری که سعی کن خودتو بالانس کنی حتما درستو ادامه بده سرکار برو خودت بشو پشتوانه خودت

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد --- خواهان کسی باش که خواهان تو باشد
2728

خدا بهت صبر بده عزیزم .ادامه زندگی این مدلی خیلی سخته .حتی اگر خواستی جدا بشی بزار بچت بزرگتر بشه.راستی چرا ب خانواده شوهرت اعتراض نمیکنی 

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))