2737
2739

بچه ها

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نامه به فرشته نه ول یه دفترچه کوچیک گذاشته بودم روزی ۱ صفحه شکر گذاری و خواسته هامو مینوشتم خیلی آروممممم بودم من الان دیگه حوصله ندارم ولش کردم

من سعی کردم بخندم بدونم اینکه اشکم در بیاد 😏👐                             

همچین چیزی معتبر نیست

نامه به حضرت ولی عصر بنویسید یا همون فریضه

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
2738

من خودم نتیجه گرفتم خیلی راضیم😍

بعد نامه دادن

به پنت هوس دعوت شدم 😍

کارت دعوت نامه از طرف رئیس جمهور امریکای جنوبی  برای مهمان افتخاری به انجا بهم داده شد😍

از فقر الان به نداری رسیدم😍

ولی این ها تنها نبود

دعام کردم

ذکرم خوندم

کل روزم دعا می کردم و به اینجایی که هستم رسیدم

من ۶ سالم بود نامه به روش نقاشی نوشتم 😂  فرشته های مهربون ( مامان بابام ) برام می‌خریدن

چه خوب که قدرشناس هستید

آدم کیف میکنه بچه هایی مثل شما را هزار تا باشن.  

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
تورو قرآن به فرشته من نامه ندی ازم پول میخواد باز میاد در خونه ابرو ریزی میکنه!فان

😑🤭

نیاز هست ب دونستن اسم و فامیلتون 😂 نگران آبروتون نباشید

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2706