2733
2734
عنوان

خونه دار شدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 107566 بازدید | 512 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به به بهترین تاپیک امشب👌🏻

مبارکتون باشه عزیزم به خوشی و سلامتی 🌻

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2731
اسی مباااارکتون باشه تو شهر ما با ۴ تومن یه سه خوابه نوساز میشه خرید😢اهوازم

سلامت باشی، چقدر عالی، زندگی تو تهران همه جوره سخته چه کنیم که عادت کردیم بدجور 

جان و جهان من تویی   

خوشبحالت دعا کن برای منم یه فرجی بشه 😔😔 دیگه خسته شدم از صابخونه و کرایه های سنگین و استرس

اگه برگه سرونشتت رو خدا امضا کرده باشه پس ایمان داشته باش بالاخره از یه جاییش خوب میشه😍🤲🏻
م نم بیست سال شد عروسی کردیم مستاجریم به همین شب عزیز همه مستأجرا خونه دار بشن منم بشم🙏

انشالله شما هم صاحبخونه میشید به زودی. نمونش مادر خودم بعد بیست و دو سال صاحب خونه شد. الآنم یازده ساله صاحبخونست. خدا به بعضیا نمی‌ده وقتیم بده خوبشو میده طوری که نتونی جمع کنی. زندگی بالا و پایین داره. مهم اینه تن خودت و شوهرت و بچه هات سالم باشه که با ارزش ترین همین هست. 

2706