2733
2739

اگه هستی درخواست دوستی بده از همین امشب شروع کنیم فول و خیلی خوب بخونیم هر شبم مثل مشاور واسه هم دیگه گزارش بفرستیم

کسی هست؟

ترجیحا ریاضی یا تجربی دهم

اگرم نبود مشکلی نیس

چگونه زیستن یک انتخاب است:)

کسی که هدفش درسه و سفت و سخته این روزا سایت نمیاد که

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
کسی که هدفش درسه و سفت و سخته این روزا سایت نمیاد که

الان جایی که نمیتونم درس بخونم تا قبلش داشتم میخوندم و تصمیم گرفتم از وقتم استفاده کنم دنبال یکی که با هم بخونیم

من هستم دهم‌ تجربی

واقعا بخونیم

قبل تو یکی دو نفر بودن بعد کلا غیبشون زد نفهمیدم کجا رفتن چی شدن 

هستی واقعا یا اگ میخوای کم بیاری نیا هوم؟

2740
تا همین الان داشتم تاریخ میخوندم 

خب

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید