2737
2734
عنوان

زود بیاین بگین به مادرشوهر چی بگم

607 بازدید | 13 پست
من تو اردیبهشت سال 92 زایمان کردم و مادرشوهرم نیومد دیدنم! با وجودی که اصلا مشکل خاصی هم نبود یه ماه قبل زایمانمم اومد خونمون از صبح تا شب موند و ازشون پذیرایی کردم ولی کلا مدلش یه طوریه هیچ کاری برات نمیکنه و همیشه یه بهونه جور میکنه که که بگه من برای این این کارو نکردم تقصیر خودته! مثلا برای زایمانم عوض اینکه بگه دست مادرت درد نکنه که ازت نگهداری کرده سه هفته ! برگشت به شوهرم گفت مادر زنت باید منو دعوت میکرد بیام بچه ات رو ببینم !! خب چون پسراشم از این رسما سر در نمیارن میگن خب حق با مادرمونه دیگه شما کم گذاشتین البته شوهرم این بار رو فهمید مادرش داره چرت میگه خلاصه زیاد سرتونو درد نیارم از اول روز خواستگاریم همین بود هیچ کاری برام نکرد ولی همیشه یه حرفی برای گفتن داشت ! و البته از زبونم کم نمیاره و پسر بزرگشم بد جور حامیشه و من واقعا هیچ وقت روم نشده جوابشونو بدم ! ولی از بعد زایمانم باهاش حسابی سر سنگین شدم حالا قراره پنجشنبه بریم مکه رفتم پدر شوهرمو دیدم ولی مادر شوهرم طبق معمول بیمارستانه! ( یه سرما هم بخوره انقدر سر صداشو زیاد میکنه که بره بیمارستان بخوابه چون خرجشو پسراش میدن!) برادرشوهرم فوری گفت برو بیمارستان دیدن مادر شوهر! خیلی بهم بر خورد ولی چیزی نگفتم شوهرمم رفته بوددیدنش معلوم بود خیلی برخوردش خوب نبوده با وجودی که بهش گفته بودیم ثبت نام کردیم بازم گفته بوده واااااااااااا چرا نگفتین؟!!!!!!! کل خانواده شوهرم پنج سال پیش رفتن من هر بار برای راه انداختنشون رفتم فرودگاه پیشوازم رفتم ولی عمرا اینا از این کارا بکنن و الان دقیقا دنبال بهونه است ! و برای خودشم جور کرده ولی میخوام بهش زنگ بزنم فقط خداحافظی کنم بگین چی بگم اگر گفت چرا نیومدی ( خدایی خیلی پر رو هیچ کاری برام نکرده حتی عمل کردم بعدش زایمان کردم نیومده ولی توقع داره ) اینا یه چیزی بگین هم محترمانه باشه هم دهنشو ببندم ممنون
دخترم نهال 30 اردیبهشت 92 قدم در این دنیا گذاشت و زندگیمونو روشن کرد
در عین حال میخوام بهش بفهمونم که چون هیچ کاری برام نکردی الانم میدونم هیچ غلطی نمیکنی فقط زنگ زدم بهت از سرتم زیاده! یه چیزی بگینم حاضر جوابا که اینم برسونه
نمیدونم بهش چی بگی! ولی خواهرانه بهت میگم دلت رو ازش پاک کن بعد برو.... جایی که داری میری خیلی مقدسه.... کاش منم میتونستم برم اونوقت هرچی کینه توی دلم داشتم میریختم بیرون! توروخدا اونجا منم دعا کن که ماهم خانوادگی بریم
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا ریحانه جون دلم که کلا پاک شده ازش وگرنه همین تلفنم نمیزدم ولی میخوام ببینم جوابت توقع اش رو چی بدم !
2731
میدونم چی میگی ولی دهن این جور مادرشوهرا رو باید گل گرفت وگرنه به هیچ روشی نمیتونی دهنش رو ببندی.... اگه دهنش رو هم ببندی خیلی ببخشید خیلی ببخشید صداش از پایین درمیاد
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
اگه من بودم می گفتم بچم خیلی دوست داره مادر جونشو ببینه ولی مادر جونش نیومده ببینتش ما داریم میریم حلال کنید ان شاالله که زودتر خوب شید
گر نگهدار من آنست که خود میدانم، شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
بگو رفتم خونتون نبودید به هر حال حلالم کنید. میبینی با این حرف حتما دهنش بسته میشه! من اصلا بلد نیستم چه جوری جواب میدن انشاله که دوستان کمکت کنن ولی رفتی دوستان نی نی سایتی و کاربر ریحانه رو فراموش نکن
2740
مامان ندا جان پیشاپیش زیارت قبول و خوش بگذره بنظرم زنگ زدی فقط بگو خواستم خدافظی کنم نیومدم بیمارستان چون هم بچه مریض میشه هم گفتم تو فرودگاه میبینمتون

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زنگ زدی بگو انشالله وقتی میاد فرودگاه حالتون بهتر شده باشه اگه گفت نمیتونم بیام بگو همینجور که شما رسم دارید برای دیدن نوه تون دعوت شید ما هم رسم داریم هر کی میخواد بره خونه خدا بیان بدرقه کنن فامیلا
برای مخصوص کردن چیزی،فقط باید باور کنی که مخصوصه....