2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فراموش ک نمیشه فقط با گذشت زمان کمرنگ میشه 

یادم نمی کنی و زِ یادم نمی روی                                          یادت بخیر یار فراموشکار من 💔💔                              چه عاشقانه ای بنویسم ک دلتان برایم بلرزد وقتی نه دستانش را گرفتم نه در آغوشش کشیدم و نه حتی او را بوسیده ام... من فقط از دور او را در خویش گریسته ام💔 قلب ترک خورده ی من بنده به مو بود من عاشق او بودمو او عاشق او بود🥺
2740

فراموش نمیشه ولی گاهی اوقات که آدم یادش میفته میسوزه انگار دلش میخواد از جاش کنده بشه ولی چیزیه که باید قبولش کنیم.

جان اون پسری که عاشقش هستین لایک نکنید😁😁
پسری ‌ ک بگه دوروبرم انقد زیاد هست ک کافیه لب ترینم روبایدچ واکنشی نشون داد ب این حرف کثیفش

باید ولش کنی برن با همون دور و بر خوش باشه.محل نده بهش

بهترین کار عوض کردن شماره ات هست. چون دیگه منتظر  زنگ زدن و پیام دادنش نیستی. بعد پاک کردن عکس  ، پیام  هاش.کلا هرچیزی که باعث میشه بهش فکر کنید باید از زندگیتون حذف کنید. 

باید ولش کنی برن با همون دور و بر خوش باشه.محل نده بهش

من وقتی کسی حرفی بزنه ک ازش بجرنم..درلحظه نمیتونم جوابش روبدم فقط سکوت میکنم .چیزی بهش نگفتم اما حرفش عجیب منو رنجاند وخواب ازچشم پروند

بیا پیش خودم

بهش میگن آن کار ناتمام

یه نامه که قرار نیست به دستش برسه براش می نویسی تمام احساسات اعم از غم، شادی، حسرت از دست دادنش، خشم، حتی گلایه و تنفرت. هر چی هست از اعماق وجودت بنویس و در آخر سعی کن اول خودت و اون رو ببخشی فارغ از هر دلیل برای شکست. 

البته شکست عشقی یه دوره سوگ داره که نمیتونی ازش فرار کنی و سعی نکن از خاطرات فرار کنی. همیشه باهامون هست 

هی..........  چی بگم میگذره داغ دلم رو تازه کردی بعد از یازده سال

ما مردها باید تو سکوت بگذرونیم کسی نیست که بهش بگیم

مرد هستم   خانم ها دقت کنید اینقدر نگید «گلم»
من وقتی کسی حرفی بزنه ک ازش بجرنم..درلحظه نمیتونم جوابش روبدم فقط سکوت میکنم .چیزی بهش نگفتم اما حرف ...

از این به بعد کلا دیگه بهش محل نده هر جا دیدی رو تو بگردون جوابشو نده انگار نه انگار چنان آدم میشه بیاو ببین تضمینی ولی از من میشنوی دیگه ولش کن بره اون خودشو بهت ثابت کرده.

2706