2733
2734
عنوان

بچه ها خدا با من قهر کرده💔💔

643 بازدید | 15 پست

بچه ها من مطمئنم خدا منو نمیبینه صدامو نمیشنوه

من آدم مذهبی نیستم فقط و فقط به خدا اعتقاد دارم ولی روشو ازم برگردونده من به یه نفر خیلی بد کردم خیلی هیچ جوره جبران نمیشه به خودشم گفتم منو بخشیده ولی فکر میکنم خدا برای همین دیگه منو نمیبینه چون بدی دیگه ای در حق هیچکس نکردم😔چیکار کنم دوباره صدامو بشنوه .مگه نمیگین مهربونه بخشنده اس چرا منو نمیبینه نمیبخشه صدامو نمیشنوه فقط بدشانسی میاره برام...

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻

حتی شماها هم تاپیک منو نمیبینین😔

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه هرگز اینجور فکرنکن، خدا ارحم الراحمینه، تنها پناه ما آدماست، 

بخدا باهام قهره توو هیچی بهم کمک نمیکنه اصلا دیگه حضورشو حس نمیکنم توو زندگیم چیکار کنم شما بگین

2731
نه هرگز اینجور فکرنکن، خدا ارحم الراحمینه، تنها پناه ما آدماست، 

من دلم براش تنگ شده باهاش حرف میزنم ولی هیچی از طرفش حس نمیکنم قبلا اصلا اینطوری نبود😔

بخدا باهام قهره توو هیچی بهم کمک نمیکنه اصلا دیگه حضورشو حس نمیکنم توو زندگیم چیکار کنم شما بگین

پرده ای که بین خودتو خدا درست کردی کنار بزن، دیدگاهتو درست کن، ازخدا مهربونتر نیس برامون، ناامید نباش، خدای ب این عظمت، باتوجه به کارایی که برامون میکنه خدارونسنج،، خدا عظمتش خیلی زیاده، بزرگوارتراز قضاوت منو شماس، من به امیدخدا زنده ام وانگیزه دارم،،،، خدار وهزاران مرتبه شکر

همیشه هروقت کمک خواستین چه خصوصی چه اینجا با حوصله و مهربونی جوابتونو دادم ولی حالا شماها حتی یه پست توو تاپیکم نمیذارین...انگار من روحم دیگه هیچکس نمیبینتم💔

پرده ای که بین خودتو خدا درست کردی کنار بزن، دیدگاهتو درست کن، ازخدا مهربونتر نیس برامون، ناامید نبا ...

ممنونم امیدوارم درست شه...برام دعا کنید من خیلی ناامیدم از همه مخصوصا خودش❤

من دلم براش تنگ شده باهاش حرف میزنم ولی هیچی از طرفش حس نمیکنم قبلا اصلا اینطوری نبود😔

اللهم صل علی فاطمة وابیها وبعلها وبنیها وسرالمستودع فیها بعدد مااحاط به علمک

بحق حضرت فاطمه حستو دیدگاهتون عوض شه، چنان دوس داشتنی تو دلتون بوجود بیاد نسبت به الله که شیرینیش حس کنی بحق یگانه هستی بخش🤲

اللهم صل علی فاطمة وابیها وبعلها وبنیها وسرالمستودع فیها بعدد مااحاط به علمک بحق حضرت فاطمه حستو دی ...

ممنونم عزیزم

امیدوارم تنتون سالم و دلتون خوش باشه🙏🏻💞

ممنونم امیدوارم درست شه...برام دعا کنید من خیلی ناامیدم از همه مخصوصا خودش❤

من امیدم به خودشه فقط👆توتمام زمینه ها، ان شاءالله معرفتم زیادبشه نسبت به خودش، هیچوقت یادشو فراموش نکنم، ب عشق الله ازخواب بیدارمیشم،،، حتی یه چای بخورم شیرینی زندگیو حس میکنم، ازاینکه حقشوبجا نیوردم خوب شرمندم، دارم تلاشمیکنم

در مورد مشروب تو کتابش خوندی؟ 

«عشق_بی_نشان ♥لبیک یا صاحب الزمان🤚»تمام وجودم سرشار از یقین به خـــــــــــدا وظهـــــــور شماست.«اللّهم عجـــــــــــل لولیک الفرج» 
در مورد مشروب تو کتابش خوندی؟ 

اعتقادات من به خودم مربوطه

خدایی که من میشناسم از جنس خدای شما نیست!

اعتقادات من به خودم مربوطه خدایی که من میشناسم از جنس خدای شما نیست!

خدای همه ما یکی هست

و یکتاست

این شناخت ماست که متفاوته‌‌‌...

شما مشخصه قلب صافی دارید 

و خدا رو دوست دارید 

اما لازمه ی دوست داشتن اطاعت هست

درب توبه پروردگار همواره به روی بندگانش باز هست

امیدوارم خداوند تقصیرات من روهم ببخشه ....

«عشق_بی_نشان ♥لبیک یا صاحب الزمان🤚»تمام وجودم سرشار از یقین به خـــــــــــدا وظهـــــــور شماست.«اللّهم عجـــــــــــل لولیک الفرج» 
2706