2733
2739

از وقتی مدارس باز شده ما شربت سرماخوردگی شربت سرفه قرص سرماخوردگی پنی سیلینی چرک خشکنی و مسکنی نبوده که نخورده باشیم همش مریضیم اصلا خوب نمیشیم 

تا میخواد علایم بهبودی رو ظاهر کنیم دوروز بعدش دوره جدید بیماری شروع میشه 

کاش مدارس آنلاین باشن ،جوری شده میخوام بگم بع دخترم از خونه درس بخونه دو هفته ای نغرستمش مدرسه تا دو هفته اروم باشیم بدن درد و خستگی ابریزش و سرفه نداشته باشیم

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

همه همینجورن منم دخترم و پسرم دوماهه خوب نشدن پسرم سه ماهشه دلم براش کباب دماغاش هیچ جوری باز نمیشه

شبا خواب راحتی نداریم همش کیپ بودن بینی و سرفه خسته ایم هم خودم هم دخترم 

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
2731
ماهم همینطور اسی داغون شدیم

بخدا از زندگی سیر شدم ،همش دوس دارم راحت دراز بکشم استراحت کنم ،هم خودم مریضم هم از یک بچه مریض مراقبت کردن سخته استراحت ندارم

شبا خواب راحتی نداریم همش کیپ بودن بینی و سرفه خسته ایم هم خودم هم دخترم 

خیلی بده من پسر سه ماهم رو دوبار انتی بیوتیک دادم دخترم چهار بار باورت میشه پسرم اسپری دهانی میزنم 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
خودتونو تقویت کنین به دخترتم بگو ماسک بزنه

ماسک مگه از دهنش میافته ،همیشه ماسک داره ،خورد و خوراکمونم خوبه 

مولتی ویتامین هم مجال نیس بخوریم چون دکترش گفته تو موقع سرماخوردگی نده بعد خوب شدن بده که خوب نمیشبم که بخوریم هرازگاهی میدم 

هرروز چندتا پرتقال کلی لیمو شبرین نارنگی انار آبشو میکشم میدم بخوره ،عسل شیشه شیشه میاد تموم میشه تو خونه بس که چای عسل میخوریم 

2740
بخدا از زندگی سیر شدم ،همش دوس دارم راحت دراز بکشم استراحت کنم ،هم خودم مریضم هم از یک بچه مریض مراق ...

اره عزیزم حق داری اسی به دخترت بگو ماسکشو در نیاره از الکل هم استفاده کنه مرتب به دستاش زنگای تفریح آب پرتغال هم زیاد بخورید ان شالله مریض نشید دیگه

ماسک مگه از دهنش میافته ،همیشه ماسک داره ،خورد و خوراکمونم خوبه  مولتی ویتامین هم مجال نیس بخو ...

ی هفته نفرستش مدرسه بذار بدنش تقویت شه استراحت کنه 

بدنش ضعیف شده حتما زود میگیره

مامان دوتا دخمل ناز 😍
خیلی بده من پسر سه ماهم رو دوبار انتی بیوتیک دادم دخترم چهار بار باورت میشه پسرم اسپری دهانی میزنم&n ...

میفهمم یعنی خس خس سینه داره بیچاره  بچه الهی 

ی هفته نفرستش مدرسه بذار بدنش تقویت شه استراحت کنه  بدنش ضعیف شده حتما زود میگیره

اره باید این کارو کنم امروز نفرستادمش میگم تا اهر هفته بمونه استراحت کنه کلاس اولی کلی از درساش عقب میافته