2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
والا من واسه اولی هیچ شور و شوق و هیجانی نداشتم یک ماه بعد از ازدواج حامله شدم و تو شوک بودم یه مشکلاتی هم برام پیش اومد که تو بارداری خیلی غصه خوردم بعد هم یه سزارین اورژانسی تنهای تنها نیمه شب با دکتر کشیک یه بیمارستان داغون!!! الان اسم حاملگی و زایمان بیاد رعشه میگیرم ولی خیلی دلم میخواد اگر دوباره باردار شدم با لذت و آرامش اون دوران رو تجربه کنم...خاطرات و عکسهای زنهای حامله رو داشته باشم...
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
Messi جون ایشالله سری بعد برات بسیار لذت بخش باشه منم خیلی دوست دارم یکی دیگه بیارم بازداری اولم که خیلی خوب بود
برای سلامتی کامل مامانم و سلامتی مامان خودتون یه صلوات بفرستین
2740
ولی حیف که نمیشه، درواقع یه اتاق خواب داریم از حالت نرمالش بزرکتره پسرمم 2 سال نیمه نمیشه که همه یه جا بخوابین امکان تغییر مکانم اصلا نداریم
برای سلامتی کامل مامانم و سلامتی مامان خودتون یه صلوات بفرستین
هنوز حامله نیستی؟ فکر کردم بارداری
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
خانومی عزیز امیدوارم شما هم بارداری سالم و شیرینی داشته باشی
وای عزیزم من برا پسر اولم خیلی بارداری سختی داشتم و خیلی حساس بودم ولی واسه دومی زیاد حساسیت به خرج ندادم ولی حالا دوتاشونو عاشقانه دوست دارم و برای اومدن هردوشون ثانیه شماری میکردم
2706