2737
2734
از افرادی که جک وپیام جدید ندارند عکس دوران راهنمایی هم پذیرفته میشود
برای حاجت من و خانه دار شدن همه صلوات
چیه دنبالم راه افتادی؟ باخدا هم نمیتونم خلوت کنم؟!! والااااااااا . . . . . . . . . . . . . . خدایااا حاجت این فضولو فعلاً بده ؛ خیالت راحت شد جنبه چیست??? چیزیه که اگه داشته باشی ..میگن خاک توسرش هرچی میگیم بش برنمیخوره...!! اگه نداشته باشی میگن خاک تو سرش هرچی میگیم بش برمیخوره!! یه همچین انسان های واقع بینی هستیم ما!!!!
فرارسیدن ماه خریدهول هولکی بدوبدوهای الکی بشوروبسابهای بیخودکی شستوشوهای زیادکی برتمام بزرگ بانوان ایرانی دست تنهامبارک ولتتاین هم رفت و عشقت بهت کادو نداد؟؟؟ . . . . . . باهاش بهم نزنیا!!! نگهش دار چهارشنبه سوری آتیشش بزن... ﺍﺯ ﻋﺠﺎﯾﺐ خانم ها ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ ۷ ﻃﺒﻘﻪ*ﯼ ﯾﮏ ﻣﺠﺘﻤﻊ ﺗﺠﺎﺭﯼ ﺭﻭ ﻃﺒﻘﻪ ﺑﻪ ﻃﺒﻘﻪ ﻭ ﻣﻐﺎﺯﻩ ﺑﻪ ﻣﻐﺎﺯﻩ ﻣﯿﮕﺮﺩﻥ، ﺑﻌﺪ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺧﺮﯾﺪ ﻣﯿﺎﻥ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﻣﯿﮕﻦ : ﺍﻭﻭﻭﻭﻩ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﭼﻘﺪﺭ ﺩﻭﺭه....میمردی نزدیک تر پارک میکردی......!!!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شروع خونه تکونی اول اتاق بچه ها اتاق بعدی نشیمن اشپز خونه راه پله ملافه ها پرده ها دستمال مبلها دیوار کشی فرشها قالی شویی قالیچه ها کمد دیواری ها انگار داره تموم میشه وای پتوها حالا دوخت و دوز ملافه ها صدای بابای بچه ها در میاد چرا جمع نمیشه زود جمش کن شام چی داریم بچه بزار سر جاش دیگه داره تموم میشه برم یه سر کشی کنم ببینم کاری نمونده اول اتاق بچه ها نهههههههههههههههههههههههه ههههههه من تازه تمیز کرده بودم و خسته نباشید مادران عزیز
2731
دقت کردین که همیشه یه خاطراتی هست..... که ادم وقتی یادش میفته میگه که : من چقدر خرررررررررررررررررررررررر رررر بودما.....!!!!!!.... نه خدایش دقت کردین !!
مرده به داداشش میگه خدا بهت صبر بده برادر،میپرسه مگه چی شده!میگه واسه زنم یه لباس خریدم ۷۰۰ هزار تومن،برادره میگه اونوقت چرا خدا به من صبر بده! میگه لباساشو پوشیده رفته پیش خانوم شما. مورد داشتیم پسره اومده پی وی عکسشوفرستاده میگه تواین عکسم ریمل زدما خوشگل شدم؟؟؟ همینوکم داشتیم دیگه آقا به نظرتون ویلامو تو بارسلونا بفروشم برم سواحل پرتوریکو بهتره ؟؟؟؟ یا قرصامو بخورم بخوابم؟؟؟؟؟؟؟
2738
بابا ناموسن شبیه عکساتون باشید. . . . . . . . . . . بنزین لیتری هزارتومنه الکی مارو این ور اون ور نکشید به پسره میگم "زر گر " رو با کدوم "ز" مینویسن؟ میگه با "ز" یه نقطه!!! من:| ظ :| ذ:| ز:| ض:|
داشتیم با مامان وسایل انباری رو مرتب می کردیم یه دفه مامانم یه جعبه مداد رنگی ۲۴ رنگ قاب فلزی و از تو کارتن در آورد نگاش کرد و زد زیر خنده !!! گفت میدونی این چیه؟ اینو خریده بودم هر وقت ۲۰ گرفتی بدم بهت!!! خاک تو سرت!!!
2706