2733
2734
عنوان

دلم یه ف ال میخاد درس باشه. کسی هست الان ف ال بگیره برام

| مشاهده متن کامل بحث + 293 بازدید | 54 پست
شاهد غزل:   او به شما کاملاً اعتماد دارد ولی اخلاق شما بسیار متغیر و بی ثبات است. پس ب ...

عزیز میشه یدونه هم برا من بگیرین، نیت کردم

دوخت انواع سرویس آشپزخانه با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت🌺ارسال به سراسر کشور🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین گلی دستور کشف مطلب رونوشتم بخون .ونتیجه خوابتو بهم بگو...تو6سوره روبخون.یعنی عین مفاتیح....اول ...

6 تا سوره چیه؟ من دیر خابم میبره همش. بخوابم کلا

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
6 تا سوره چیه؟ من دیر خابم میبره همش. بخوابم کلا

خب یه روزصبح زودپاشوخوب خودتوخسته کن که شب فوری خواب بری.یعنی سوره شمس..لیل..تین...اخلاص...فلق...ناس

تواون تاپیک که کامنت منم هست وبسیارطولانی کامل توضیح دادم.بخونش

خدایااااا شکرت...
2731

متاسفانه زمان را از دست دادی ولی باقی مانده آن را دریاب که طالع شما در برج سعد می باشد و بسیار نیکوست. این نیت قابل اجراست اما هنوز کاملاً مقدمات آن فراهم نشده است. ابداً جای نگرانی نمی باشد و همان طوری که میل دارید، انجام خواهد گرفت. ولی مواظب باش. شاهین اقبال را که بر بام شما نشسته، به پرواز در نیاوری. پس به یکی از مشاهد متبرکه بروید و نذر خود را ادا کنید که نیت شما حتماً انجام می گیرد.

خب یه روزصبح زودپاشوخوب خودتوخسته کن که شب فوری خواب بری.یعنی سوره شمس..لیل..تین...اخلاص...فلق...ناس ...

هر کدوم 7 بار؟ الان خیلی خابم میاد میشه بخونم؟ 

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم

فرصت جدیدی در اختیار تو قرار گرفته. اکنون وقت آن است که از تجربیاتی که به دست آورده ای نهایت استفاده را بکنی تا به موفقیتهای بزرگ برسی. به تلاش خود ادامه بده و ناامید مشو و بدان که استقامت و پایداری در انجام کارها عامل اصلی موفقیت و پیروزی است.

شاهد غزل:در مورد این نیت بیش از اندازه صبر و شکیبایی بخرج داده اید که انجام گیرد ولی با تمام این رنج ها، هنوز مقدمات کامل آن فراهم نشده. پس لازم است یا از این نیت صرف نظر کنید و یا اینکه نذری نموده و به یکی از مشاهد متبرکه رفته و سوره مبارک لقمان را با معنی و حضور قلب بخوانید که گشایش حاصل می شود.

وخب زیاده و شاید اسی دوس نداشته باشه ،اینم بگم ف. ا ل گیر نیستم گلم ولی اعتقاد زیادی دارم به حافظ بخاطر قرآن‌،انشالله خیره چون نیت کردی گرفتم

متاسفانه زمان را از دست دادی ولی باقی مانده آن را دریاب که طالع شما در برج سعد می باشد و بسیار نیکوس ...

خیلی ممنون گلم

دوخت انواع سرویس آشپزخانه با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت🌺ارسال به سراسر کشور🌷
خب یه روزصبح زودپاشوخوب خودتوخسته کن که شب فوری خواب بری.یعنی سوره شمس..لیل..تین...اخلاص...فلق...ناس ...

من همش خستم و حوصله درس ندارم افسرده ام و زیاد میخوابم بنظرت چی بخونم

دعا کن مرا که سخت محتاج استجابتم🌱🤲🏻