2733
2734
عنوان

دلم یه ف ال میخاد درس باشه. کسی هست الان ف ال بگیره برام

| مشاهده متن کامل بحث + 293 بازدید | 54 پست
مشکلت چیه بگوتابهت بگم چیکارکنی/؟

منتظر یه نفرم بهم پیام بده. خیلی خستم از انتظار. میخام ببینم به زودی پیام میده؟ 

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
منم اعتقاد دارم. ولی یکی ک بلد باشه با خلوص برام بگیره. خودم بلد نیستم

ادعایی ندارم عزیزم گفتم بی توجه رد نشده باشم ولی خب مواردش رو رعایت میکنم و خب تو خانواده خیلی تعریف میکنن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ادعایی ندارم عزیزم گفتم بی توجه رد نشده باشم ولی خب مواردش رو رعایت میکنم و خب تو خانواده خیلی تعریف ...

مرسی عزیزم. بله تا حدودی درس بود. همیشم پیش هرکی فا ل گرفتم میگه خودت پیش قدم شو. ولی میترسم جوابی نگیرم

2731
مرسی عزیزم. بله تا حدودی درس بود. همیشم پیش هرکی فا ل گرفتم میگه خودت پیش قدم شو. ولی میترسم جوابی ن ...

به این نیت توجه کامل و کافی داری. باید بدانی که حافظ شما را راهنمایی کرد. با حوصله و صبر اقدام کنید. زیرا ارزش واقعی خود را به دست بی رحم هوس ندهید. بگذارید او اقدام کند. این نیت با توکل بر خداوند و رفتن به یکی از مشاهد متبرکه و زیارت و دعا عملی می شود. تا او به راه بیاید و اصلاح شود و شما نیز برای پیروزی از هوش، دقت، سرعت عمل و تلاش دست برندارید.

به این نیت توجه کامل و کافی داری. باید بدانی که حافظ شما را راهنمایی کرد. با حوصله و صبر اقدام کنید. ...

در اینباره بجای تردید و فکر، باید عاقلانه و زیرکانه عمل کنید و راز دل خود را به کسی نگویید

به این نیت توجه کامل و کافی داری. باید بدانی که حافظ شما را راهنمایی کرد. با حوصله و صبر اقدام کنید. ...

مرسی اینم درس بود

شاهد غزل: 

او به شما کاملاً اعتماد دارد ولی اخلاق شما بسیار متغیر و بی ثبات است. پس بهتر آن است که در اخلاق و رفتار خود تجدد نظر جدی کنید وگرنه او را از دست خواهید داد. چون آزار و اذیت هم اندازه ای دارد.

منتظر یه نفرم بهم پیام بده. خیلی خستم از انتظار. میخام ببینم به زودی پیام میده؟ 

ببین گلی دستور کشف مطلب رونوشتم بخون .ونتیجه خوابتو بهم بگو...تو6سوره روبخون.یعنی عین مفاتیح....اول وضوبگیر.روبه قبله سوره هاروبخون.اول شمس 7باربعد لیل 7بار والی اخر

بروسریع بخواب روبه قبله که نوشتم یعنی چطوری.نتیی کن فلانی بهم زنگ میزنه ؟یه سوال واضح.وبهشم فکرنکن.حالایه عده میگن فکرکنی خوابب میبینی...توسریع بخواب که فکرنکنی.توروزم فکرنکن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/9806791/کسب-از-دعای-دیدن-مطلوب-در-خواب-چیزی-شنیده?postId=262138054

واینم بگم دیگه سمت ف ال اینانرو..نه ف الگیر.نه دعانویس.نه حس ششم.اگه بری گردنته.چون من این همه وقت میذارم توضیح میدم.راه قرانی که تومفاتیح.ازخودم درنیاوردم..بعدمیرن ازحس ششم که همش چرته میچرسن.یادعانویس یا ف الگیر..ببین اینوخودم میگم که همشو امتحان کردم.چون یه زمانی شرایط روحیم خیلی خراب بودودنبال همش یه حرف امیدوارکننده بودم که یه عده امید میدادن یه عده نااامید

اگه بری من یکی راضی نیستم وگردنت میمونه...اگه میتونی نری انجام بده.اینم بگم خودم خوابو دیدم منتظرنتیجه توبیداریم که انشاءالله امسال همش اتفاق بیوفته.برای منم دعاکن.سوال بودبپرس.خواب ددیدیم بهم بگوببینم چی دیدی

خدایااااا شکرت...
2706