2737
2739
عنوان

تجربه دندانپزشکی کودکم

487 بازدید | 28 پست
سلام
حدود دو ماه پیش متوجه لکه قهوه ای روی دندان پسرم شدم.پسرم 21 ماهه بود.با سرچهایی که انجام دادم متوجه شدم بخاطر زیاد خوردن شیر شب احتمال پوسیدگی دندان توی این سن زیاده.
مردم و زنده شدم چون نوشته بود که بچه همکاری نمیکنه و بیهوش میکنن.
اینجا هم دیدم خیلی مامانا دندون بچههاشونو تحت بیهوشی درست کردن.با وجود مخالفتهای شدید خانواده خودم و همسرم بچرو به مطب دندان پزشک بردم.
4 جای مختلف ویزیت شد و به اتفاق گفتن فک بالا که 7 دندون داره باید عصب کشی بشه.هزینه هم 3.5 تا 5 میلیون قیمت دادن.
تا اینکه با لطف یکی از آشناها بچرو بردم پیش یکی از اساتید دانشگاه تهران.وقتی دهان بچرو باز کرد گفت چیزی نمیبینم من که شکه شدم موضوع 4 تا پزشکو گفتم.ایشونم گفتن کاش بهم اسماشونو نمیگفتی.2تاشون جزء شاگردان من بودن وا ز طرف جامعه دندانپزشکی از ما عذر خواهی کرد که بخاطر پول میخواستن بچرو زیر بیهوشی ببرن.گفت اگر فکر میکنی من پیر شدم و حالیم نیست ببین ایشون چی میگن.بعد یه دکتر جوان که متخصص دندانپزشکی کودک بود رو صدا زدن و باز هم گفت که فقط پوسیدگی سطحی هست که با گاز استریل بعد غذا به دندوناش بکشم از بیشتر شدنش جلوگیری میکنه
کیان جونم نگاه تو بهانه ی من برای زندگیست
وافعا دکتری که تشخیص درست بده و منصف باشه کمه
مخصوصا فوق تخصص.این دومین تجربه تلخ من از دکترای پولکی بود.هم اینکه از نظر روحی خیلی اذیت شدم هم اینکه ویزیتهای بالا گرفتن
کیان جونم نگاه تو بهانه ی من برای زندگیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
2706