2737
2739
عنوان

تجربه دندانپزشکی کودکم

| مشاهده متن کامل بحث + 488 بازدید | 28 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یاس یعنی حالا دیگه دندون پسرت خوب شده؟ برادر زاده منم اینجوری بود حفره روی دندوناش میفتاد و کم کم میریخت از دندوناش دکترا گفتن به علت اینه که شبا شیر میخوره میخوابه شیر توی دهنش میمونه
برای خندیدن،منتظر خوشبختی نباش...شاید خوشبختی منتظر خندیدن توست !!
دکتر 5 میلیونیه میگفت یه لایه هم برای فک میکشم تا دیگه پایینی ها نپوسه.با زبون بازی و اینا ادمو تحت تاثیر قرار میدن
کیان جونم نگاه تو بهانه ی من برای زندگیست
2742
طنین جون اصلا پوسیدگی عمیق نبوده سطحی بود /میخواستم الکی مثلا عصب کشی کنن.دندون آساش یه ذره قهوه ای داره و پشت جلوییاش هم زرده
حالا برادر زادم بعضی از دندوناشو کشیده روی بعضیاشم دکتر خالیش کرد روکش گذاشده تا دندونای اصلیش در بیاد
اینم فقط دندونای بالاش خراب شده بیشتر
برای خندیدن،منتظر خوشبختی نباش...شاید خوشبختی منتظر خندیدن توست !!
2738
دندان پزشکی کودک جزء مشاغل لوکس پزشکی حساب میشه که برای پزشک دستمزد بالایی داره.مواظب باشیم کوچولوهامونو زیر دست آدمای پول دوست ندیم
مرکز لبخند کودک من - پیشنهاد من است چون من دخترم4 سالشه و خیلی ناسازگار . 10 جا بردم هیچ جا ننشست و معزل شده بود تا یکی از مامانا آدرس این کلینیک تخصصی راداد بردمش اونجا دخترم با دیدن تاب وسرسره واتاق بازی ترس از دندانپزشکی را فراموش کرد با مزه اینکه خانم دکتر لیلا کرایه چیان با آواز وشعر وحوصله دخترم را نشوند وتمام دندو ناشو درست کرد بعد ازون خواهرزاده هام وبرادر زاده هام رفتند همه اونها خیلی راضی بودم . مهمتر اینکه قیمتاش هم نسبت به آماری که از بیرون داشتم منصفانه بود روزهای پنج شنبه فقط بیهوشی رو بچه های استثنایی وخیلی ناسازگار انجام می ده با تجربه ای که دارم بهتر قبلش وقت بگیرید تا معطل نشی .شماره اش77135269 هست. می تونید تو گوگل اسم مرکز را سرچ کنید تا پیداش کنید.