2733
2739
سلام.صبحتون به خیر..من پسرم دو ماهش تموم شده ولی وزن گیری خوبی نداشت و رفلاکس داست .به خاطر همین دکتر براش شیر خشک ar تجویز کرد .که من ببلاک ar گرفتم.خیلی بوی بدی میده.پسرم به زور شیشه گرفت و بعد خوردنش حالش بهم میخورد .ولی من به زور بهش میدم.میخواستم.بدونم.از زمانی که شیر اماده میشه چه قدر بهد میتونیم بدیم..پسرم یه ساعت طولش میده تا 90 سیسی بخوره .شیر فاسد نمیشه تو این تایم؟؟؟؟؟؟؟یا کسی اطلاعی از بیومیل ar داره .اونم بد مزه است و مثل ببلاک 7 دقیقه زمان میبره تا اماده بشه؟؟؟؟وشماها شیشه هر بار میجوشونید..؟؟؟؟؟؟ممنون میشم درباره وزن گیری نوزادتون با شیرخسک ببلاک و بیومیل هم برام بگید.
برا شادی روح مادر شوهرم لطفا صلوات بفرستید ممنون
عزیزم شیر خودتو با آ آر میدی یا فقط آ آر خالی میدی؟
خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
دختر منم جدیدا آ آر رو به سختی میخوره!!!!! احتمالا به قول شما بد مزه باشه من مزه نکردم..... اما ببلاک یک رو خوب میخوره!!!!
خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آهان....... والا من سه جور شیر میدم..... شیر خودم کمه..... اولش که شیرم کافی بود فقط روزی یکی دو بار ۶۰ سی سی آ آر میدادم..... بعدش که شیرم کمتر شد و کفاف نمیکرد ببلاک یک هم اضافه شد..... یعنی سه جور شیر میدم..... همون یکی دو بار ۶۰ سی سی آ آر رو میدم و بعدشم کنار شیر خودم ببلاک یک رو هم میدم..... وزنش رو نمودارش داره پیش میره...... راستی چند مدته میبینم آ آر خالی رو نمیخوره با یک قاطی میکنم بهتر میخوره.....
تازه پنج ماهشو تموم کرده....
عزیزم بهتره بیشتر از نیمساعت نمونه شیر خشک. نصف درست کن دوباره نصف دیگه رو درست کن... من هر دفعه شیشه و رو نمیجوشوندم ولی هر روز صبح این کار رو میکردم. میتونی چند تا شیشه و سرشیشه بگیری راحت باشی. البته خیلیا این کار رو نمیکنن و مشکلی هم نداشتن. ببلاک خوشمزه ست ولی ar رو نمیدونم.
زنی که زیبایی اندیشه پیدا کرده باشد زیبایی تنش را نشان نمی دهد. دکتر شریعتی
2738
بیومیل امتحان نکردی.؟؟؟؟من قرص امپرازول هم به پسرم میدم .خیلی بهتر شده.من میخواستم بدونم چه قدر میتونیم شیر اماده رو نگه داریم و بهشون بدیم
پسر من ببلاک ال اف میخورد و وزن گیریش عالی بود. ببلاک ال اف بد مزست ولی به جاش الان پسرم خوش غذاست...
زهره جون شیشه رو با سرشیرش میجوشونی؟ من یبار اینکارو کردم سوراخ سر شیرش گشاد شد و خراب شد..... یعنی فقط شیشه رو میجوشونی؟
تورک آنا جان من کل شیشه رو میجوشونم. شیشه فقط ناک استفاده میکنم و تا حالا سرشیشه ش گشاد نشده!!!!
منم اونت استفاده میکنم اما این دفعه فروشنده تاکید کرد نجوشون ولی میتونی با بخار استریلش کنی.....
تورک و زهره جان ممنون که جواب میدید.اخه این شیر 7 دقیقه باید بهش زمان داد تا اماده بشه .یه دفهه میخوره ولی یه دفهه نمیخوره من تا یک ساعت هم شده بهش دادم.اگه فوری اماده میسد مشکلی نبود .ولی این تایم درست شدنش نمیزاره کم درست کنیم
یه دستگاهی خواهرم بهم داده بود و میگفت برای ضدعفونی کردن شیشه و سرشیشه ست و آسیب نمیرسونه... ولی خیلی بهش اعتماد نکردم
2706