2737
2739
عنوان

مامان هایی که بچشون شیر خشکیه سوال دارم.ممنون میشم بیای

| مشاهده متن کامل بحث + 4240 بازدید | 27 پست
عزیزم آره ۷ دقیقه زمان میبره..... خوب منم بهش میدم زمان میبره...... کلی با دخترم کشتی میگیرم تا بخوره..... اما امتحان کردم با ببلاک یک نصف نصف درست کنم بهتر میخوره..... بازم از هیچی بهتره.... اما من بالاخره بهش میدم.....
خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
من شیشه رو چیکو گرفتم.وشوهرم رفته بود بخره داردخونه مارک وی داده بود.منم با اسکاج مخصوص می شورم و بلافاصله اب جوش میریزم توش و اب میکشم .بر میدارم..هر بار اب جوش جوش میریزم.و دو هفته یه بار میجوشونم
برا شادی روح مادر شوهرم لطفا صلوات بفرستید ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شیشه رو چیکو گرفتم.وشوهرم رفته بود بخره داردخونه مارک وی داده بود.منم با اسکاج مخصوص می شورم و بلافاصله اب جوش میریزم توش و اب میکشم .بر میدارم..هر بار اب جوش جوش میریزم.و دو هفته یه بار میجوشونم
برا شادی روح مادر شوهرم لطفا صلوات بفرستید ممنون
میدونی ۹۰ تا رو یه جا دادن سخته..... خوب شما ۳۰ تا ۳۰ تا درست کن به جای سه بار در روز وعده هاتو بیشتر بکن..... مثلا قبل اینکه شیر بدی ۳۰ تا آ آر بده بعد شیر خودتو بده..... یعنی ۹ بار ۳۰ تا بده....
خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2731
عزیزم یه چیزی بگم ولی خیلی جدی نگیرا من و خواهر و برادرام همه شیرخشکی بودیم. مادرای ماها عمراً شیشه میجوشوندن یا در مورد زمان برای شیر خودشونو اذیت میکردن... نباید حساس بود ولی تا جایی که بشه بهتره رعایت کنیم چون الان بچه ها حساس ترن...
زنی که زیبایی اندیشه پیدا کرده باشد زیبایی تنش را نشان نمی دهد. دکتر شریعتی
والا منم شیشه رو نمیجوشونم فقط با آب داغ میشورمش.... شکر خدا دخملم اذیت نشده..... یه چیزی...... دخمل من همش دستاشو میخوره..... دیگه چیزی نمونده انگشتای پاشم بخوره...... درسته تند تند دستاشو میشورم..... اما منم به این نتیجه رسیدم خوب شیشه شیری که میشورم مطمئنا از دست دخملم تمیزتره..... پس وسواس زیادم خوب نیست..... منم با زهره موافقم..... اما تا جایی که بشه رعایت کرد باید رعایت کرد..... فقط وسواس بیش از حد نباید داشت.....
2738
پسرم منم از اول شیرخشکی بود یه مدت نان میدادم رفلاکس معده داشت دکتر ببلاک arتجویز کرد بهش میدادم خوب میخورد ولی وزن اضافه نمیکرد .بچه های شیرخشکی روباید از اول 4ماهگی کم کم فرنی .شروع کنی اشتباه منو نکن متاسفانه پسرم شدید بد غذا شده .شیشه هاش هر 2روز میجوشوندم هرماه عوض میکردم چه فایده الان با قاشق دنبالشم تا غذا بخوره
پسر من ببلاک ال اف میخورد و وزن گیریش عالی بود. ببلاک ال اف بد مزست ولی به جاش الان پسرم خوش غذاست.. ...

عزیزم امیدوارم ببینی  این تایپیک رو . واسه چی ببلاک ال اف میدادی برا حساسبت. پسر منم 5 ماهه و نیمه ولی نزدیک 20 روزه اسهاله دکتر این شیر داد برا وزن گیری خوبه . پسر شما چقدر در ماه باهاش وزن میگرفت . 

خدایا مواظب عزیزترین موجود زندگیم  گل پسرم همه عمرم باش    کسی که با اومدنش همه دنیای من شد الهی قربونش برم انشاله همیشه تنش سالم باشه دورش بگردم 😙
عزیزم امیدوارم ببینی  این تایپیک رو . واسه چی ببلاک ال اف میدادی برا حساسبت. پسر منم 5 ماهه و ن ...

عزیزم برای بچه هایی که رفلاکس دارن

لطفا واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید🙏🙏🙏