2737
2734
عنوان

مادر

19993 بازدید | 1474 پست

توراگم کردیم.

درست همان لحظه که ازتودورشدیم.. 

واردجاده های فرعی وناشناخته ی اضطراب و سردر گمی شدیم ... 

حضرت زهرا سلام الله علیهاگفتند: رسول الله فرمودند:مثل امام همانند کعبه است که به سوی او روند و او به جانب کسی نیاید.🕋

هر پیامبری که مبعوث شد وظیفه داشت به سراغ مردم برود و آنها را به دین خدا دعوت کند ولی امام  همانکعبه ای  بود که مردم باید دورش را می‌گرفتند و گوش به فرمانش می‌بودند.  «تفاوت بین امام و پیغمبر»  

اما افسوس و صد افسوس ...که اسیر خودخواهی خودمان شدیم 😓اگر مردمی امامشان را نخواهند امام هم نمی تواند کمکی به آنها بکند.یادمان نرود یک امام غایبی داریم که غیبتش بخاطر نخواستن ماست.

پس بیا ای کعبه ی آمال ما،تا با تو تجدید بیعت کنیم .

و دورت بگردیم✋ای چکیده ی کتاب خدا 

و ای عترت پاک وطاهر رسول الله

ای امام راهنما به سمت نور  و  علم دار عدالت در جهان

عوالم المعارف، ج 11، ص 228

شهادت ام ابیها حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها بر وجود نازنین امام عصر ارواحنا فداه و همه منتظران تسلیت باد. 

دوستانی که تاپیک رو میخونید اگر دوست داشتین بگین تا تاپیک های مهدوی تگتون کنیم 🌺

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

بهانه_ی_زندگی_امـ_امام زمانمـ ❤️____

به دنبال تو میگردم نمی‌یابم نشـانت را... 

بگو باید کجا جویم مدار کهکشـانت را....

تمام جاده را رفتم، غباری از سواری نیست.... 

بیابان تا بیابان جسته ام رد نشانتـ را.... 

⁉️چه کرده ای تو با دلمـ... که ناز تـو... نیـاز مــاست.. 

"مولانـــا" 

🕊 ☘️اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺوَآلِ مُحَمـَّدﷺ

أللَّھُمَ عـجِـلْ لِوَلیِڪْ ألْفَرَج ☘️🕊

🌸💖🌷❤️

یا_صاحب_الزمان

همین که تو

هر صبح در خیالِ منی؛حالِ هر روزِ من خـوب است...

سلام آقایِ خوبی ها ❤️

🌸ـ🌸_🌸

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

🥀 حضرت محمد (ص): هر کس فاطمه علیهاالسلام، دخترم را دوست بدارد، در بهشت با من است و هر کس با او دشمنی ورزد، در آتش دوزخ است. 

🥀 یا حضرت فاطمه (س) !

چه منزلتی خداوند به شما بخشیده که حتی دوست داشتنتان هم برات بهشتی شدن آدمی است 

«فاطمیه» مهلت فهم راز این حُب و دوست داشتن شماست که آدمی را به همنشینی پدرتان حضرت محمد مصطفی (ص)، در بهشت بشارت می‌دهد.

🥀 فاطمیه، فتح باب کتاب سروری شما بر زنان دو عالم است که حتی مکان و زمان را هم در شهادتتان به راز کشاندید تا نامحرمان به آرامگاه وجود نازنینتان راه نیابند و حتی روزش را ندانند.

🥀 فاطمیه، چشمه جوشان معرفت فاطمی است برای شیعیان و رهروانی که عطر محمدی را از صلابت دخت فاطمی‌اش استشمام می‌کنند.

🥀 بانوی با صلابت و ولایت مداری که پدر را پیشوای خودمی دانست و همسر را ولی خدا بر روی زمین و اینگونه بود که در راه دفاع از دینش خطبه فدک خواند و تا پای جان به دفاع از حضرت علی علیه السلام  «امام زمانش» ایستاد

🥀 «فاطمیه»، فرصت فهم « #حضرت_فاطمه(س) » است، به معناي سرور زنان بهشت بودن و درک چشمه سار وجودی که رود پر خروش حسنین از آن جاری شد و کربلا را به آبیاری عشق کشاند.

🥀 فاطمیه آغازی است بر مطلع بی پایان حجب فاطمی و اصالت نبوی زهرای مرضیه که حجاب را زیبنده‌ترین خصلت و حیا را برترین منش زنان می‌دانست.

🥀 فاطمه ای که به فرموده پدرش، شفاعت کننده دوستان و شیعیان خواهد بود.

🍃 در این زمینه پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم می فرمایند:ای فاطمه علیهاالسلام مژده باد! که در پیشگاه خدا مقامی شایسته داری که در آن مقام برای دوستان و شیعیان شفاعت میکنی. 

◾ آغاز ایام فاطمیه بر دل شیعیان و رهروان بانوی دو عالم تسلیت باد. ◾

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آجرک الله یا صاحب الزمان عج الله 😭

صلی الله علیکِ یا فاطمه الزهرا سلام الله علیها 

اللهم عجل الولیک الفرج به حق حضرت زهرا سلام الله علیها 

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
2742

💎چقدر دیر است برای تغییر 

💕آن هنگام که تو تکیه به دیوار کعبه 

ندای انا المهدی ات جهانی را پر میکند

💎گویند ظهور تو قیامت صغراست 

▫️آری

💕چقدر دیر است برای تغییر

▫️آن هنگام که در قیامت صغرای ظهورت

💎نامه ی عمل ام 

در خلوتی با حضور تو 

در دست راستم نباشد 

چقدر سخت است تورا این گونه دیدن! 

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

🌟آیات_مهدوی

🌸امام باقر علیه السلام در معنای آیه

{قُلْ‌ أَرَأَيْتُمْ‌ إِنْ‌ أَصْبَحَ‌ مَاؤُکُمْ‌ غَوْراً فَمَنْ‌ يَأْتِيکُمْ‌ بِمَاءٍ مَعِينٍ‌}

بگو اگر آب به زمین فرو رود، کیست که باز آب گوارایی برایتان بیاورد؟ [سوره ملک، آیه ۳۰]

💫فرمودند:

👈این آیه در مورد حضرت قائم عج الله است . (یعنی) هرگاه امامتان از نظرتان غایب شود و ندانید که کجاست، کیست که امام ظاهری برایتان بیاورد تا اخبار آسمان و زمین و حلال و حرام خدا را برایتان بازگو کند؟

📖کمال الدین ،ج۱، ص ۳۲۵

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

✨ توصیه امام زمان عج برای چگونگی غلبه بر شیطان

سستی و بی‌حالی در عبادت و نماز، نشان ضعف ایمان است. به فرموده :آفت عبادت،سستی و تنبلی است. 📚 بحارالأنوار، ج۶۶، ص۳۸۹

🔹 بنابراین بخشی از اوقات روزانه یک مسلمان باید به عبادت بگذرد تا لحظات عمرش روشن و سرشار باشد.

🍃 حضرت مهدی علیه السلام نماز  را یکی از راه‌های غلبه بر شیطان دانسته و می‌فرماید:

🔺 «...هیچ چیز مانند نماز بینی شیطان را به خاک نمی‌آید، پس نماز بخوان و بینی شیطان را به خاک بسای...» 📚 کمال‌الدین، ج۲، باب۴۵، ح۴۹

تقویت رابطه با خدا با نماز و عبادت، سلطه ابلیس را از بین می‌بردو ما را مصون می‌سازد

2740

رسیده‌ ام به چه جایی … کسی چه می‌ داند
رفیق گریه کجایی ؟ کسی چه می‌ داند

میان مایی و با ما غریبه ای... افسوس

چه غفلتی! چه بلایی! کسی چه میداند

تمام روز و شبت را همیشه  تنهـایی 

"اسیر ثانیه هایی“کسی چه میداند

برای مردم شهری که با تو بد کردند
چگونه گرم دعایی ؟ کسی چه می‌ داند

تو خودت برای ظهورت مصممی امـا
نمی‌ شود که بیایی کسی چه می‌ داند

کسی اگر نداند خدا که میداند 

فقط معطل مایی کسی چه میداند

اگر صحابه نباشد فرج که زوری نیست.. 

تو جمعه جمعه می آیی کسی چه می‌داند

«کاظم بهمني» 

اللهم عجل لولیک الفرج

🔹️🦋 ذکر مدام فرشته‌ها 🦋🔹️

گاهی وقت‌ها وقتی به چیزی زیاد فکر می‌کنم
دربارۀ هر چیزی که حرف می‌زنم بی‌اختیار نام همان را به زبان می‌آورم....حتی وقتی که حرف‌هایم هیچ ربطی به آن چیز نداشته باشند .‌‌..

️گاهی وقت‌ها وقتی به کسی زیاد فکر می‌کنم ، با هر کسی که حرف می‌زنم ، دوست دارم دربارۀ او حرف بزنم و گاهی بی‌اختیار نام او بر زبانم جاری می‌شود
حتّی اگر مخاطبم او را نشناسد
‼چرا گاهی وقت‌ها به تو زیاد فکر نمی‌کنم
در اندازه‌ای که بی‌اختیار نام تو بر زبانم جاری شود؟

کدام یک از این چیزها و کسانی که به آنها زیاد فکر می‌کنم، از تو بزرگ‌ترند؟
هیچ کدامشان❌

کی بناست تو فکر بی‌اختیارم شوی و نامت واژه‌ای که بدون اجازه‌ام بر زبانم جاری شود؟
از این همه غفلت لبریز درمانده و خسته‌ام آقا😭

🔹️🦋🔹️#امام_زمان

مثل هر بار برای تو نوشتم:

دل من خون شد ازین غم، تو کجایی؟ و ای کاش که این جمعه بیایی!

دل من تاب ندارد،همه گویند به اشاره. مگر این این عاشق دلسوخته ارباب ندارد؟

تو کجایی؟ تو کجایی...

و تو انگار به قلبم بنویسی:

که چرا هیچ نگویندمگر این منجی دلسوز، طرفدار ندارد، که غریب است؟

و عجیب است

که پس از قرن و هزاره هنوزم که هنوز است

دو چشمش به راه است

وو مگر سیصدو اندی نفر از شیفتگان، زیاد است

که گویندبه اندازه یک «بدر» علمدار ندارد!

و گویند این همه مشتاق، ولی سپهش یار ندارد!

جواب امام زمان..... 👇

از‌آیت‌الله‌بھجت‌پرسیدند↓

برای زیاد شدن محبت نسبت به امام زمان عج چه کنیم؟! 

ایشون‌فرمودند :

﴿گناه‌نکنید‌و‌نماز‌اول‌وقت‌بخوانید ﴾:)

‌‌

اَللّٰہُـمَّ عجل لولیک الفرج 

🔴 هر کس باید دنبال راهی برای ارتباط با حضرت حجت باشد

🔹 آیت الله بهجت (ره) :

🔵 هر کس باید به فکر خود باشد و راهی برای ارتباط با حضرت حجت(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و فرج شخصی خویش پیدا کند، خواه ظهور و فرج آن حضرت دور باشد، یا نزدیک.

عده ای بوده اند که گویا حضرت غائب - عجل الله تعالی فرجه الشریف- در پیش آنها حاضر و ظاهر بوده است، مثل این که با بی سیم با آن حضرت ارتباط داشتند و جواب از ناحیه ی او می شنیدند. ...

🔹 با این که ارتباط و وصل با آن حضرت و فرج شخصی امر اختیاری ما است، به خلاف ظهور و فرج عمومی، با این حال چرا به این اهمیت نمی دهیم که چگونه با آن حضرت ارتباط برقرار کنیم و از این مطلب غافل هستیم، ولی به ظهور و دیدار عمومی آن حضرت اهمیت می دهیم، و حال این که اگر برای فرج شخصی به اصلاح خود نپردازیم، بیم آن است که در ظهور آن حضرت از او فرار کنیم، چون راهی که می رویم راه کسانی است که اهم و مهمی قائل نیستند.

📚 در محضر بهجت (ره) ،ج۲،ص۱۳۳

مثل هر بار برای تو نوشتم: دل من  خون  شد ازین غم،  تو کجایی؟  و ای کاش که ا ...

جواب امام زمان:

تو خودت!

مدعی دوستی و مهر شدیدی که به هر شعر جدیدی،

ز هجران و غمم ناله سرایی ، تو کجایی؟

تو که یک عمر سرودی «تو کجایی؟» تو کجایی؟

باز گویی که مگر کاستی ای بد ز امامت، ز هدایت، ز محبت، ز غمخواری و مهر و معطوفت 

تو پنداشته ای هیچ کسی دل نگران تو نبوده؟چه کسی قلب تو را سوی خدای تو کشانده؟

چه کسی در پی هر غصه تو اشک چکانده؟چه کسی دست تو را در پس هر رنج گرفته؟

چه کسی راه به روی تو گشوده؟

چه خطر ها به دعایم ز کنار تو گذر کرد

چه زمان ها که تو غافل شدی و یار به قلب تو نظر کرد...و تو با چشم و دل بسته فقط گفتی...

تو کجایی!؟ و ای کاش بیایی!هر زمان خواهش دل با نظر یار یکی بود، تو بودی...

هر زمان بود تفاوت تو رفتی، تو نماندی. خواهش نفس شده یار و خدایت و همین است که تاثیر نبخشد به دعایت ،و به آفاق نبردند صدایت و غریب است امامت

من که هستم ،تو کجایی؟تو خودت ! کاش بیایی

به خودت کاش بیایی....!

2706