2737
2739
سلام نی نی م یک ماهه هست و رفلاکس داره و شدیدا وقتی شیر خودم رو می خوره هم دل پیچه هاش شدید میشه و موقع پی پی کردن خیلی به خودش میپیچه و جیغ میزنه و هم شدیدا بالا میاره کلا هم در اکثر مواقع ترش می کنه و یهو توو خواب جیغ میزنه و بعدشم میاره بالا... دکتر امپرازول داده ولی به نظرم بدتر شده تجربه ای ندارید دلم واسش کبابه
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
آخییییی عزیزم .من تجربه ای ندارم ولی تاپیک هست واسه رفلاکس نی نی طفلی گناه داره دکترشو عوض کن
بیایید کمتر خطوط قلبمان را اشغال کنیم شاید خدا پشت خط باشد خدایا مرا به آنجایی برسان که هیچ چیز جز راضی بودن تو برایم مهم نباشد خدا جون دخترمو به خودت میسپارم حافظ خونواده ی سه نفرمون باش.
سعی غذاهایی که طبع سرد دارن نخوری مثل کاهو و شیرو .... خود اینا باعث دل درد میشه
بیایید کمتر خطوط قلبمان را اشغال کنیم شاید خدا پشت خط باشد خدایا مرا به آنجایی برسان که هیچ چیز جز راضی بودن تو برایم مهم نباشد خدا جون دخترمو به خودت میسپارم حافظ خونواده ی سه نفرمون باش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم کیمیا جان باور کن غذا هام بسیار محدود شده ولی وضعیتش فرقی نکرده شنبه میربرمش دکتر اینجوری که نمیشه بچه م داره زجر میکشه من خودم 27_28 سال پیش رفلاکس داشتم و از عوارضش دائم گوش درد داشتم یعنی حالا بعد این همه سال علم پیشرفت نکرده؟
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
2728
عزیزم موقع شیردادن حالت نینیت جوری باسه که تقریبا ٦٠درجه باشه یعنی نیمه نشسته بعد از خوردن شیر هم تا حداقل ٢٠دقیقه نخوابونش تو بغل یا جایی که حالت عمود داشته باشه بعدشم این دلپیچه رو همه بچه ها تا چهار ماهگی دارن شیر بدون لاکتوز بخور حتماواروغشو بگیر حتی نصفه شبا
2738
حتماااااااا حتماااا ب حالت شیب دار شیر بدین وشیب داربخابونید سشوار خیلی خوبه موقع شیر دادن اگه میتونی سشوار بزن من عرق نعنا دادم واین کارا زود خوب شد خدارو شکر
یاد باد آنکه زما وقت سفر یاد نکرد. به وداعی دل غمدیده ما شاد نکرد
متین جان من لب به هیچ محصول گاوی نمی زنم. بعد از شیر دادن هم تا یک ساعت توو بغلم سرپا نگهش میدارم که هم اروغ بزنه و هم شیر برنگرده بالا ولی درست می فهمم که اسید میاد توو گلوش و برمیگرده
وای عزیزم فکر نکنم هیچی اندازه من درد دیده باشهه تو این زمینه دختر ن از هفته 3 دقیقا رفلاکس وحشتناکش شرو شد اتفاقا همین الان داشتم یه فیلم از ادن موقع میدیم حالم بد شد ببین بتا 6 به بعد هیچ کاری نمیشه کرد هیچی تنها کاری که میتونی انجام بدی رژیم غذاییه و البته اگه حساسیت داره قطره بیوگایا
برا دارو هر چی فکرشو بکنی من گرفتم ختی چندتا از شربتها اینجا پیدا نمیشد از دبیو عراقو ترکیه برام آوردن اگه حساسیت باشه با امپرازول بدتر میشه اینم بدون هر کپسول رو که باز میکنی بقیشو باید بندازی دور چون فاسد میشه ولی حرف منو گوش میکین هچی نده جز رزیمو قطره بایوگایا باور کن بقیه فقط بچه رو اذیت میکنه