2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خاک تو سر اون زنی که میدونه یه مرد متاهله باز دست از سرش ور نمیداره 

گاهی دوست دارم برگردم به عقب و بغلت کنم کاش هیچوقت اون شب کذایی نبود چیکار کنم بدون نبودت عمه 🖤😭میدونی مامانت داغونه میدونی من تنها شدم میدونی رفیقم بودی رامینم کجایی عمه💔میشه براش فاتحه بخونین و صلوات بفرستبن
2742

خدایی دل بزرگی داری 

من یه بار شوهرم توی یه بازی آنلاین به به دختر خارجی گفت میخندی؟ بازیه چت داشت و شوهرم باخته بود 

یه ماه ول کردم رفتم 

به غلط کردم انداختمش

شب شراب نیرزد به بامداد خمار...
2740
خدایی دل بزرگی داری  من یه بار شوهرم توی یه بازی آنلاین به به دختر خارجی گفت میخندی؟ بازیه چت ...

این تازه دست پیش میگیره که پس نیوفته میگه تو خوب باش من از این کارا نمیکنم خو لامصب تو از اول زندگیمون هر دفعه مچتو با یکی میگیرم چه امیدی میمونه واسه آدم

این هی بشون میگه زنم اخلاق نداره شما خوبید 

مرد شیر پاک خورده این زرت و پرتا رو نمیکنه کاش یاد می‌گرفت وقتی نمیتونه خودش و اونجاش و کنترل کنه نباید زن بگیره 

گاهی دوست دارم برگردم به عقب و بغلت کنم کاش هیچوقت اون شب کذایی نبود چیکار کنم بدون نبودت عمه 🖤😭میدونی مامانت داغونه میدونی من تنها شدم میدونی رفیقم بودی رامینم کجایی عمه💔میشه براش فاتحه بخونین و صلوات بفرستبن
این تازه دست پیش میگیره که پس نیوفته میگه تو خوب باش من از این کارا نمیکنم خو لامصب تو از اول زندگیم ...

فقط خدا بهت صبر بده 

من که اصلا نمیتونم با همچین آدمی زندگی کنم 

نمی‌دونم چی بگم

شب شراب نیرزد به بامداد خمار...
این هی بشون میگه زنم اخلاق نداره شما خوبید 

من واقعا نمیفهمم چرا تا الان بودی بچه هم اوردی فرش زیر پاتو میوه ب جاریت ک هیچ بهتم خیانت میکنه اونم چندبار باهاشم موندی عجیبه مگ ادم چند بار ب دنیا میاد چند بار زندگی میکنه ولش کن برو پشت سرتم نگاه نکن بعد ها خود شخص احمقش متوجه میشع چ از دست داده

عجب بیشعوریه البته اگه چتهای تو رو ببینه اون موقع معلوم میشه ظرفیت داره یانه 

مافیا نصب کرده بودم خودشو خفه کرد گفت پاک کن یا وگرنه گوشیتو میگیرم ولی خودش نه یکی نه دوتا باصد نفر چت کرده بود تو اینستا

مرد شیر پاک خورده این زرت و پرتا رو نمیکنه کاش یاد می‌گرفت وقتی نمیتونه خودش و اونجاش و کنترل کنه نب ...

بخدا یه پارک نمیبره بچه ها رو یا میگه هوا سرده یا میگه گرمه یا میگه بچه ها مریض میشن هیچ محبتی نمیکنه.ولی تو چتاش به زن هی میگفت کی ببینمت به یکی میگفت بیا ببرمت پارک اونجا همش سبزه دلت باز شه

2706