2733
2734
بهش میگم اینقد که بزا اونا وقت میزاری خو برای من وقت بزار یبار شده برم سرگوشیت چیزی نبینم حامله بودم ...

خداجواب ظلم هاشونوبده 

اگه زنشون سلیطه بودجرات یه همچین غلطایی رونداشتن 

حالاکه زنشون مظلومه هربلایی سرش میارن 

غصه نخورگلم خداشاهده 

ازخداکمک بگیر 

همه خیانتکاراتقاص کاراشونوهمین دنیامیبینن

تودوروز بشین تو خونه بچه ها بنداز بجونش تا ادب بشه برن پیش باباشون که ببرتشون بیرون ایقد خودتو اذیت ...

به خدا همش تو خونه بپزوبشورم جایی رو ندارم برم پولی ندارم برم جایی میگم فقط یه مراسمی جشنی باشه پامیشم بچه ها رو میبرم اونم به خواهرم میگم بیاد دنبالمون ما رو ببره که نخوام پول تاکسی بدم میبره میاره خودش اگه همین هم نرم این نمیاد بگه خو زن وبچم چند هفته هست جایی نرفتم ببرمشون یه دوری بدمشون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداجواب ظلم هاشونوبده  اگه زنشون سلیطه بودجرات یه همچین غلطایی رونداشتن  حالاکه زنشون مظ ...

تازه اون میگه تقصیر توعه تو اخلاق نداری نمیدونم چیکارش کنم صبح تا شب سرکاره وقتی هم میاد فقط میگه برو تو اتاق بچه رو بخوابون جمعه ها هم که روز استراحتشه میخوابه تا ۱۲ بعدش میبرمون خونه مامانش تا ۹ شب هم باید اونجا باشیم

2731