2733
2734
سلام.بچه هابیاین اینجا وجالبترین شیطونی هایی که با شوهرتون یانامزدتون کردین روبگین تادورهمی یکم بخندیم.البته اونایی که قابل گفتنه ها!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نامزدم گفت پخ من هم جیغ زدم و ترسیدم
¤ مشاوره و فروش محصولات آرایشی و بهداشتی کاملاً گیاهیِ اوریفلیم، ساخت کشور سوئد ¤ دوستان عزیزم، جهت مشاهدۂ محصولات و سفارش، به این کانال در ت ل گ رام بپیوندید: https://t elegram.me/meandoriflame دوستان برای باز شدن لینک، لطفاً فاصلۂ بین حروف t و e رو بردارید
شوهرم رو ماشین و کولر و خصوصا جوراباش خیلی حساسه همیشه هم جوراب سفید میپوشه و تا میاد خونه در میاره و با صابون میشوره اینم بگم که رئیس ادارمونه 5سال پیش ما تو آپارتمانی زندگی میکردیم طبقه 4 و بدون آسانسور و تراس زمستون بود شوهرم از صبح تا غروب سرکاره من شیفت بعد ازظهر بودم عادت من اینه که یه جین جوراب میخرم روزی یه جفت میپوشم و وقتی دراوردم گمش میکنم و میرم سراغ جفت بعدی اون روز شوهرم زنگ زد و گفت زود بیا اداره جلسه داریم رفتم لباس پوشیدم و هر چی گشتم جورابام نبود حامله هم بودم نمیخواستم سرما بخوزرم خلاصه یهو چشم خورد به رادیات و جورابای سفید شوکه انداخته بود روش خشک بشه رفتم پوشیدم. خلاصه رفتم اداره جلسه شروع شده بود و شوهرم داشت سخنرانی میکرد منم رفتم همکارا صندلی کناری اونو واسه نشستن من گذاشته بودن نشستم یهو شوهرم جو گیر شد و هی دستور داد اینکار و بکنین و اینکار و نکنین و ... آروم نگاش کردم و پاچه شلوارم(اون پایی که رو اون یکی پا انداخته بودم) زدم بالا و جوراباش رو دید که پاشنه اش پشت ساق پام جمع شده بود یعنی نمیدونین به چه حالی جلسه رو تموم کرد
2740
جلسه که تموم شد و همه داشتن از اتاقش میرفتن بیرون و منم داشتم میرفتم یقه مو گرفت و گفت اگه بخاطر بچه نبود میزدم لهت میکردم همین حالا جورابا رو درار و منم میگفتم سرما میخورم میگفت زود باش درار بعد همکارمون اومد تو و گفت چی رو دراره؟؟؟؟؟ منم جورابا رو درآوردم خودش رفت برام یه جفت خرید و اورد اما هر کار میکردم اونروز به ضد حالی که بهش زده بودم فقط با یه جفت جوراب ناقابل تا غروب خندیدم
گندم
¤ مشاوره و فروش محصولات آرایشی و بهداشتی کاملاً گیاهیِ اوریفلیم، ساخت کشور سوئد ¤ دوستان عزیزم، جهت مشاهدۂ محصولات و سفارش، به این کانال در ت ل گ رام بپیوندید: https://t elegram.me/meandoriflame دوستان برای باز شدن لینک، لطفاً فاصلۂ بین حروف t و e رو بردارید
خانوم آقاسعید پست ها : 23 عضویت:1395/2/221395/2/27 - 2:07 عصر ینی انقدجوراباشودوس داره؟؟؟؟ ولی بازخوش بحالت که جوراباشوخودش میشوره... جوراباش باید تمیز باشه و خودش تا میتونه با صابون میشوره
2706