2733
2734
سلام من حدود 40کیلو اضافه وزن دارم . نمیدونم چیکار کنم . خواهرم دکتر فرشچی رو معرفی کرده . نمیدونم رژیمش چطوره ؟ تو هر دوره باید چند کیلو کم کنم ؟؟؟ هرچی اطلاعات دارین بهم بدین لطفا ممنونم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سانی جان سلام.... اول که سیب دایت واسه دکتر روشندله.رژیمش عالیه ولی خیلی کند پیش میره و بدرد شما نمیخوره... برای اضافه وزن های بالا...کرمانی از همه بهتره و بعد هاله جوادیه و دکتر تروسیان... منم مادرم مث شماس تقریبا..30 دی پیش تروسیان وقت داره.... ولی اگر BMI بالای 38 داری و چندین بار رژیم گرفتی و نتونستی بد نیست به عمل اسلیو یا بای پس هم فک کنی... من که به مادرم گفتم اگر با تروسیان هم نتیجه نگیره باید بره عمل کنه... اون بنده خدا ورزش میکنه ولی رژیم نمیتونه...10 کیلو میاد پایین باز 15 کیلو زیاد میشه.........
2738
BMI 34 هست....پس برای عمل هنوز کیس خوبی نیستی....ولی خوب بهت پیشنهاد میدم از بین 3 تا دکتر کرمانی..جوادیه و تروسیان یکی رو بری...جدی برو...اگر شد...که خدا رو شکر..نشد برای عمل فک کن....دو تا تاپیک هم هست توی همین نی نی سایت یکی برای اسلیو و یکی برای بای پس هست... عمل های بدی نیستن...
2706