2737
2739

من از سرخ شدن گوشت تو روغن و پیاز بدم میاومد ولی حالت تهوع نداشتم

از گوشت و مرغ هم ب نسبت بدم میاومد. پسر

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . خدایا چنان کن سرانجام کار  تو خشنود باشی و ما رستگار🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از بوی پیاز داغ بدم نمیومد

اما بعضی پیازا رو فکر میکردم بوی عرق میدن!!!

پسر بود

رویا نویس اسم آنلاین شاپ لوازم تحریرمه😍 لینک کانالم👇 https://eitaa.com/joinchat/3458531743Cc2b5807702  من یه مامانم که تصمیم گرفته هزینه‌ی رشد و پیشرفتش رو خودش پرداخت کنه😁🙃❤️ داستان تولد رویانویس ابتدای کانالم سنجاق شده🌱✨️ 
من از سرخ شدن گوشت تو روغن و پیاز بدم میاومد ولی حالت تهوع نداشتم از گوشت و مرغ هم ب نسبت بدم میاوم ...

دقیقا مثل من به شدت بدم میاد اینایی که گفتی ولی تهوع ندارم

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت حضورت تو زندگیم🙏💖
2740
من بدم میومد و دختر شد  این چیزا ربطی به جنسیت نداره

آخه تو همین سایت شنیدم گفتن از پیاز بدت بیاد دختره

1
5
10
15
20
25
30
35
40

از پیاز داغ نه ولی از مرغ ،پختنش و خوردنش حتا فک کردن بهش بدم میومد ولی الان اوکی ام پسره

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
از پیاز داغ نه ولی از مرغ ،پختنش و خوردنش حتا فک کردن بهش بدم میومد ولی الان اوکی ام پسره

من حتی از نگاه کردن به مرغو فکر کردن بهشم بدم میاد😖

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من خوشم میومد پیازداغ رو درست میکردم با نون می‌خوردم پسر شد 

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍
2706