2737
2739
عنوان

مامانای شهریور و مهر۹۶

| مشاهده متن کامل بحث + 60003 بازدید | 7874 پست
سلام مگه چند روز نگه میدارن مادر و بچه رو؟ سه دست لباس برای بچه لازم میشه؟ من فکر میکردم همون یکی ک ...

والا خواهر منو یه شب نگهش داشتن,بچه رو که از اتاق نوزادان آوردن دفعه اول یه دست لباس تنش کرده بودن,فردا صبح زودش اومدن دوباره بچه رو بردن برا یه سری چکاب و اینا وقتی آوردنش یه دست دیگه تنش کردن,کارهای ترخیصش هم که انجام میدادیم بردنش شستنش و یه دست دیگه تنش کردن

قضیه مال شش سال پیش بیمارستان نیکانه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان نارتاجون مواد غذایی که آهن داره هم خیلی استفاده کن سه شیره درست کن روزی سه قاشق بخور خی ...

ممنون مریم جان. آره سه شیره خیلی خوبه باید بگیرم.میسی گفتی 

هفته 30 گفت 1300 گرم. گفت باید 1500 باشه!

منیزیم هم آز خون دادم فهمید

خدایا شکر😊
2731
من که همه رو نشسته تو کشو گذاشتم که بعدن درارم بشورم دوباره بچینم، دوسه تاسرهمی آویزی هم بود که دختر ...

آخی عزیزم

آره منم نشستم فایده نداره بشوریم الان😁

الهی ولی تو هیچی نگو بهش حساس تر میشه مثلا پستونک و گذاشته دهنش😀

خدایا شکر😊
راستی خانم ها پوشک چه مارکی خوبه؟ من یه سرچی کردم گویا پمپرز پریما خوبه,حالا امشب میخوام برم داروخان ...

پمپرز و پریما خوبن بازم باید ببینی حساسه یا نه. مثلا خاهرزادم فقط هاگز میبست ولی دخترم اصلا حساس نبود منم مولفیکس میبستم به صرفه😀😀

خدایا شکر😊
2738
راستی خانم ها پوشک چه مارکی خوبه؟ من یه سرچی کردم گویا پمپرز پریما خوبه,حالا امشب میخوام برم داروخان ...

ایپک جون مرسی بابت لیست

من برا دخترم مارک پامپرز رو گرفتم خیلیییی خوبه نرمه و خیلی پفی نیست و خداروشکر حساسیت نشون نداد البته بهتره بعد چن ماه یه مارک دیگه رو هم امتحان کنین

پامپرز خارجی گرونه الان نمیدونم باهمون کیفیته یا نه ،کم کم باید برم سراغ بگیرم

من بعد از پامپرز، پوشک شطرنجی رو براش میگرفتم همون که شطرنجی سفید و آبیه اونم خوب بود.

«اللهم صل علی محمد و آل محمد» 😢🙏خداجونم حافظ نی نی تو دلم باش🙏😢
Mamane selin....متولد ٧٠...٨ آذر .... اولين ني ني

خوش اومدی مامان سلین

فکرکنم تلگرامیا دیگه نمیان نی نی سایت

توی صفحات خیلی قبلتر اگه نگاه کنی احتمالا بتونی لینک رو پیدا کنی.

آخی عزیزم آره منم نشستم فایده نداره بشوریم الان😁 الهی ولی تو هیچی نگو بهش حساس تر میشه مثل.

اره گلم چیزی بهش نمیگم کاریش نمیشه کرد 

البته سنش کم نیس پنج سالشه ولی خب درهرصورت تا الان همه چی زو برا خودش میدونسته، وقت میخواد تا عادت کنه.

احتمالا دخملیت اگه طبیعی بخواد بیاد چهل و یک هفته میاد بخاطر وزن میگما، خودتو اذیت نکن بچه هرچی لازم داره از.بدن مادر میگیره هرچقدم الان بخوری اون مقدار مشخصیو میگیره ازت، این دوماه آخر وعده های غذاییتو کامل بخور هفته های آخری قبل سز چیزای چاق کننده مثل دلستر و کره و ... بیشتر بخور  

ممنون مریم جان. آره سه شیره خیلی خوبه باید بگیرم.میسی گفتی  هفته 30 گفت 1300 گرم. گفت باید 150 ...

نارتا جان من یه سرچی کردم برا وزن گرفتن نوزاد,به این موارد رسیدم

پروتیین مخصوصا به گوشت و قلوه گوسفند به صورت کبابی

بستنی و نون خامه ای

دلستر

آجیل و مغزها(من خودم از ترس زردی بچه اینو نمیخورم)

و یه پودر شیر خشکی که اسمش یادم نیست از داروخونه باید بگیری

2706