2733
2739
عنوان

مامانای شهریور و مهر۹۶

| مشاهده متن کامل بحث + 60004 بازدید | 7874 پست
سلام از دکتر میام. کم خونم هنوز دکترم گفت روزی سه تا قرص آهن بخورم.وزن بچه هم گفت کمه😢برای دوهفته د ...

سلام دوستان

نارتاجون مواد غذایی که آهن داره هم خیلی استفاده کن سه شیره درست کن روزی سه قاشق بخور خیلی تاثیرداره ، از عطاری، شربت ترکیبی مناسب کم خونی هم میتونی بگیری .

ان شالله نی نی تو این روزای مونده بیشتر وزن میگیره. راستی مگه وزنش چقدر بود هفته ش هم بگو.

منیزیم رو چطور فهمید کمه؟؟من که یه بار پرسیدم گفتن فقط کلسیم رو میشه آز داد فهمید.

«اللهم صل علی محمد و آل محمد» 😢🙏خداجونم حافظ نی نی تو دلم باش🙏😢
والا من داشتم میرفتم لیزر,دو جلسه رفته بودم چهار روز مونده بود به جلسه سوم که فهمیدم باردارم و نتونس ...

تو شهر ما ازین امکانات نیس بعدم من روم نمیشه 

خیلی خوبه راحت شدن از موی زاید خوش بحالت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مامانا خوبید؟ مامانا احساس می کنم دهانه واژنم به سمت بیرون لبه های کلیتیروس (نه دهانه رحم)&nb ...

شیلا جان من تو بارداری قبلا این مشکل رو داشتم و دکترم اصلن معاینه نکرد فقط علایمو پرسید و گفت پماد هیدروکورتیزون و کلوتریمازول بگیر،همزمان از هرکدوم کمی به قسمت بیرونی بمال هر هشت ساعت تکرار کن. که خدا رو شکر دوروزه بهتر شد . توهم بهتره بری دکتر فکر نمیکنم معاینه کنه. آخه من میدونستم بخاطر اینکه عفونت قارچی داشتم و همزمان نزدیکی داشتم اینطور شد ملتهب شد.

من هر چی کشوهای دختری رو تمیز میکنم. دختر اولم به هم میریزه. هی میره نگاه میکنه تا میکنه بو میکنه 😁 ...

من که همه رو نشسته تو کشو گذاشتم که بعدن درارم بشورم دوباره بچینم، دوسه تاسرهمی آویزی هم بود که دخترم ول کن نبود میگفت باید آویزون کنی میخواستم تو کشو بزارم نزاشت. ولی پستونکو دراورد ازجاش   دهنش گذاشت ، بچگیش اصلن پستونک نگرفت.

امروز پسرعمه ش که پنج ماهشه رو بغل کردم حسودیش شد میگفت بده به مامانش، نگران شدم با اینکه خیلی خوشحاله نی نی داره میاد ولی تا حالا اینطور حسودی نکرده بود.

2728
سلام دوستان. من امروز جواب آزمایشمو گرفتم متاسفانه دیابت بارداری دارم,کسی هست این مشکلو داشته باشه؟ ...

آخی لیلا جان مقدارش شدیده؟؟ با کاهش مصرف قند رفع نمیشه؟

راستش من اطلاعی درباره انسولین ندارم گلم

ان شالله بزودی مشکل حل میشه عزیزم خیلی مواظب مصرف خوراکیات باش

عزیزم نرفتی خونتون بفرستی لیستو    

ببخشید فاطمه جان,من این لیست رو با توجه به همین نی نی سایت و تجربیات بقیه درست کردم,البته اگر بیمارستانت بهت ساک میده یه سری چیزا هم تو اون هست

وسایل مورد نیاز بیمارستان

1.لباس سایز صفر که بهتره بادی باشه سه دست

2.کلاه و دستکش و جوراب نوزادی

3.پتو یا دور پیچ

4.زیر انداز تعویض

5.حوله یا خشک کن

6.شیشه شیر(از قبل بجوشونش برا قندداغ اگه لازم شد)

7.دستمال مرطوب و پوشک

8. کریر و یا ساک حمل البته اگر میخوای استفاده کنی(البته اینو میذارم تو ماشین بمونه برای ترخیص و خونه رفتن)

9. تمامی مدارک و آزمایش و سونو و غیره که تا الان داشتی

10. دفترچه بیمه و مدارک شناسایی و معرفی نامه بیمارستان

11.شورت چند تا برای خودت(یکبار مصرف راحتتره)

12.نوار بهداشتی(این پوشک قدیمی بزرگا بود شبیه نوار بهداشتی اونا خوبه گویا)

13.خرما(ظاهرا هفت تا دونه خرما خوردن بعد زایمان خیلی مستحبه) و نبات اگر ضعف کردی

14. نسکافه و یا قهوه(البته اگر سزارینی هستی این خیلی مهمه حتما ببر,برای خروج اثر داروی بیهوشی و سردردای بعد بیهوشی خیلی خوبه,غلیظه غلیظ بخوری کمک میکنه

)

15.دمپایی

16.شارژر گوشی و دوربین و.... 

17.یه خوراکی ملین یا چیزی که میدونی اثر ملین داشته همیشه برات(البته اینم برا سزارینه چون تا ببخشید شماره 2 انجام نشه مرخص نمیکنن)

18.لوازم آرایش,شال یا روسری چون برا بیمارستان خیلی زشته

19.قران برای بالا سر نوزاد و تربت کربلا برای برداشتن کامش

این فهرسته منه,البته اگر ساک بیمارستان یه سری هاش رو داشت از این تو حذفش میکنم,مثلا میدونم که یه دست لباس خودشون میدن پس من دو دست گذاشتم)

من که همه رو نشسته تو کشو گذاشتم که بعدن درارم بشورم دوباره بچینم، دوسه تاسرهمی آویزی هم بود که دختر ...

سلام و صبح به خیر مامانای گل

وااای دقیقا پسر منم همینطوری شده. یعنی کلن تو فامیل معروف بود به دست و دل بازی اما چند روز پیش بچه خواهر شوهرم که یه سالشه اومد خونمون رفت سمت اسباب بازیاش .اینم یه گریه ای راه انداخت که نگو . اصن شوکه شدم تا حالا اینکارارو نمیکرد

2740

راستی خانم ها پوشک چه مارکی خوبه؟ من یه سرچی کردم گویا پمپرز پریما خوبه,حالا امشب میخوام برم داروخانه یه بسته سایز دو صفر و یه بسته صفرش رو بخرم. 

پوشک زیاد نمیخرم چون بچه دوستم به بعضی پوشکا حساسیت نشون میداد

دکتر من تاریخ سزارینمو مشخص نمیکنه میگه فعلن زوده. دلم میخواد زودتر بدونم برنامه ریزی کنم. 

من شدیدا لگن درد دارم تحت هر شرایطی (نشسته - خوابیده - ایستاده) بخصوص شبا که میخوام پهلو به پهلو بشم دادم میره هوا. هیچ درمانی نداره؟

راستی خانم ها پوشک چه مارکی خوبه؟ من یه سرچی کردم گویا پمپرز پریما خوبه,حالا امشب میخوام برم داروخان ...

ایپک جان بنظرم باید مارکای مختلفو خودت امتحان کنی. هر بچه ای ممکنه به یه مارک حساسیت نشون بده.

وسایل مورد نیاز بیمارستان 1.لباس سایز صفر که بهتره بادی باشه سه دست 2.کلاه و دستکش و جوراب نوزادی ...

سلام

مگه چند روز نگه میدارن مادر و بچه رو؟ سه دست لباس برای بچه لازم میشه؟ من فکر میکردم همون یکی کافیه   

2706