2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
صبحونه یه لقمه متوسط بخور ناهار 300 تا 400 سی سی ظرف فریزری ناهار بخور شام هم سوپ یا خوراک خالی روزی 2 مشت کوچیک آجیل و میوه و آب زیاد اینطوری هفته ای 700 گرم تا 1 کیلو لاغر میشی شیرینی هم حذف کن ولی میوه زیاد بخور
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
2740
اﻭﻥ ﻣﻌﺠﻮﻥ ﺟﻌﻔﺮﻱ ﺭﻭ ﻧﺨﻮﺭ ﻛﻪ اﻟﻜﻴﻪ ﻓﻘﻄ ﺣﺎﻟﺘﻮ ﺑﻪ ﻫﻢ ﻣﻴﺰﻧﻪ!! ﺣﺘﻤﺎ ﺑﻌﺪ ﻭﺭﺯﺵ ﻏﺬاﺗﻮ ﻛﻢ ﻧﻜﺮﺩﻱ ﻭاﺳﻪ ﻫﻤﻴﻦ ﭼﺎﻕ ﺷﺪﻱ ﻭﮔﺮﻧﻪ ﻭﺭﺯﺵ ﻋﺎﻟﻴﻪ
در کنار همه روش هایی که برای لاغری استفاده می کنید این روش را امتحان کنید و اثرشو ببینید. حداقل گیاهیه و ضرر نداره دوستان عزیزم عرق گیاهی 5 گیاه لاغری ترکیب 5 عرق چربی سوز از جمله عرق کرفس. شوید. زیره. مرزه و ... هسا که زیر نظر مشاور تغذیه ترکیب می شود مشتری های زیادی داشتم که راضی بودند و حتی در 10روز 1 کیلو کم کردند که خودم هم انتظار نداشتم مزیت این عرق 1 عرقیات سنتی هست 2 ترکیب 5 عرق چربی سوز است 3 زیر نظر مشاور تغذیه با هم رکیب می شوند یکی از مشتری ها به علت راضی بودن در حال حضر تمام فامیل مشتری شدند و می گویند هم کاهش اشتها داریم و هم کاهش وزن حداقل دوره مصرف 1 ماه است ارسال هم به سراسر کشور رایگان هست در ضمن عرقیات باغ گلها تمام عرقیات را به صورت سنتی در باغ تولید می کنه. برای اطمینان به این لینک سر بزنید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=512577&PageNumber=1 ارسال به سراسر کشور رایگان 09174444261 - یا زنگ بزنید و یا اس ام اس بدید تا زنگ بزنم
2706