2737
2734
عنوان

زن بابام حاملست😔💔

542 بازدید | 25 پست

بچها پدرم شش تا بچه داره چهار تا دختر  دوتا پسر 

مادرم هیچی مشکلی نداشت رفت سرش هوو آورد نمیتونه جدا بشه مامانم الان تو یه خونه زندگی می‌کنیم 😔💔  امروز پدرم مجبورم کرد با زنه برم دکتر  سونوگرافی کردهحامله بود بچشم پسره 🥲

وقتی دکتر گفت یه غمی عجیب رو قلبم اومد چون پدرم بدون هیچ دلیل رفت زن گرفت گفت پسر میخوام 

مطمئنم اگه الان پدرم بفهمه بچش پسره  مث پروانه دوره زنه میگرده 💔🥲امیدوارم زنه کارما پس بده همیشه  دوتاشون میگفت پسر میخوایم 🖤

اه زندگی اونجوری که میهواستیم پیش نرفت متنفرم از زنه از بچش از این زندگی 🖤🖤🥲🥲🥲🥲🥲 بدون اینکه جتی یه قرص بخورحتی حالش بد باشه حاملست 

اولین بار که دیدمش قلبم لرزید شد همه دنیام اون شد همه چیزم 😔💔 همه میگن هوسه اگه هوسه چرا فراموشم نمیشه اگه هوسه چرا اینقد حالم بده اگه هوسه چرا قلبم بیقرارشه بین این همه ادم چرا قلبمو  باید به تو میدادم 😔💔

خدا به مادرت صبر بده واقعا..ی زن چقدر میتونه بی وجدان باشه ک بره با مرد زن دار..خودمون ب خودمون رحم نمیکنیم

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

اولین کسی ک باید تاوان پس بده باباته بعد زنه مگه شماها چندسالتونو ک مادرتوازبابات جدا نمیکنی دختراجمع شین ی خونه جداواسه مادرتون بگیرین 

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
2740

مثل یکی از دوستام قضیش همین بود تو مدرسه غمگین بود). 💔 دلم ب حالش میسوخت

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  
😔😔منم مامانم ۷تا دختر اورد ب هوای پسر آخرم پسر دار نشد بابام رفت زن اورد اون پسر اورد الانم مامانم ...

اون دنیا یقه باباتو میگیرن

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  
2706