2752
2734
عنوان

یک هفته قبل از زایمان...... یعنی میشه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2090 بازدید | 20 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خاله من 10 روز بعد مراسم عقد من سزارین داشت...انقدر گرد و قلمبه و بامزه بود.....

به نظر من لباس نخر الکی...بعدا نمیتونی بپوشی که .... یه طرح شیک و ساده از اینترنت بگیر بده بدوزن.... ولی اگه خواستی بگیری منم شنیدم مرکزش مفتحه....من تو ماه سه هستم و هنوز لباس بارداری نخریدم...ولی یه خانومی می گفت هفت حوض نارمک هم پر از فروشگاههای لباس باردارییه.... من نرفتم ببینم هنوز..

اگه هزینه برات مهم نیس دبنهامز هم لباس بارداری داره... من خودم خیلی لباسامو دبنهامز میگیرم اما اگه جای تو بودم 500 تومن 700 تومن پول به لباس بارداریای دبنهامز نمیدادم...چون بعدا میمونه رو دست آدم ...
راستی یه چیزی... من خودم تا حالا کوچه برلن نرفتم...لباس فروشیاشو ندیدم.... ولی پارسال عروسی دخترخالم بود...یکی از فامیلا که 7 ماهش بود یه لباس خیلی خیلی ناز و شیک پوشیده بود...خیلی پرنسسی بود... از جلو که نگاه میکردی البته می دیدی دوختش با لباسای درجه یک یه ذره فرق داره...ولی از دور که دور میز نشسته بود فقط شیکی لباسش معلوم بود.... میخندید میگفت از کوچه برلن گرفتمش 24 تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!