2737
2739
خانمای گل سلام بچه ها من 2 ماهه جدی تو اقدامم، (گرچه شوهرم 2 ماه از عمل واریکوسلش میگذره و دکترا خیلی نا امیدمون کردن...) این ماه با وجود مصرف گلوکوفاژ که قبلا همش حالت تهوع و کم اشتهایی داشتم، کلی اشتهام زیاد شده بود و هی ضعف و سرگیجه داشتم و دارم و ضمنا دست و پاهام یخ یخه در صورتی که خودم گر دارم! زیر دلمم تیر میکشه همش... کمر درد و سر درد و کمی حالت تهوع... کلا علایم بارداری و دارم. اما من 13 این ماه دقیقا 8 روز زودتر از موعد پریود 2 تا لک قهوه ای تو شرتم دیدم و بعدشم همراه با درد یکم خونریزی داشتم که فرداش قطع شد و باز روز بعد با شدت بیشتری اومد و یه لخته ام دفع شد..و فرداش دیگه خبری نبود؛ کلا با همیشه فرق داشتم و خونریزیم کلا 2 روز شد و رنگشم تیره بود ... خیلی کلافه ام بی بی چکم روز موعد پری منفی شد . کیا مثل من بودن و خبر دار شدن نی نی داشتن؟!!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
سلام واللا منم این ماه این طوری مثل تو بودم روز 24 پری بعد از تموم کردن قرصهام که مدروکسی میخورم لک دیدم و‌ دو روز بعدش کمی خونریزی.دو بارم بی بی زدم ولی خبری نبود.
وقتی قرار باشد من بی قرار تو باشم و تو تنها قرار زندگیم؛از هرچی قرار غیر تو باشد,خواهم گذشت.
2738
رویا جون خدایی خیلی حس بدیه همش انتظار و شک و .... من که دیوونه شدم اگه خبری نیست پس چرا اینجوریم.... کاش یکی که نتیجه گرفته با شرایط ما بیاد و بگه, اگه توام باردار بودی انشا الله خبر بده عزیزم
آره تو انتظار بودن سخته‌.نه بابا ماله من که منفی بود.ان شالله تو خوش خبری عزیزم
وقتی قرار باشد من بی قرار تو باشم و تو تنها قرار زندگیم؛از هرچی قرار غیر تو باشد,خواهم گذشت.
آره دقیقا باران جان درکت میکنم, شوهرم که میگه تو این ماه اصلا مثل پریودیای قبلت نبودی! خودمم قبول دارم , میترسم برم آز خون بدم منفی شه, بچه ها درباره تخمک گذاری دیر کسی چیزی نمیدونه نمیدونین کی ج آز مثبت میشه تو این شرایط؟
2706