2737
2739

سلام ،میخواستم بدونم قانون اجرای اسناد تهران به چه صورت هست.من از طریق اجرای اسناد اصفهان مهریه مو به اجرا گذاشتم ،همسرم یه خونه توی تهران داره که باید از طریق اجرای اسناد تهران پیگیری کنم،اصفهان به من گفتن که چون همین یه خونه س مقداریش به من میرسه و جزمستثنیات دین همشو به حساب نمیارن ولی چون خونه تهرانه باید دید قانون تهران چیه و اونا چی میگن 

حالا کسی هست که درجریان باشه از قانون تهران؟؟

قانون ثبت یکسانه . شما باید از طریق اصفهان اقدام کنید و پلاک ثبتی خونه شوهرتون رو اعلام کنید اونا خودشون به تهران نیابت میدن تهران بررسی میکنه اگر خونه بنامش باشه توقیف میکنه و بعد بقیه مراحل انجام میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قانون ثبت یکسانه . شما باید از طریق اصفهان اقدام کنید و پلاک ثبتی خونه شوهرتون رو اعلام کنید اونا خو ...

بله درسته خودشون نیابت دادن و اطلاع دادن به تهران ولی به من گفتن که خودمم باید مراجعه کنم و حضوری پیگیری کنم و نامه ای رو مکتوب بیارم براشون 

2731
چه نامه ای رو ؟ نامه مبنی بر اینکه توقیف شده ؟

گفتن باید نتیجه رو به اصفهان اطلاع بدن ازطریق یه نامه ی مکتوب اینکه آیا خونه ی تهران جز مستثنیات دین هست یا نه میتونم بخشی از مهریه م رو وصول کنم از طریقش

گفتن باید نتیجه رو به اصفهان اطلاع بدن ازطریق یه نامه ی مکتوب اینکه آیا خونه ی تهران جز مستثنیات دین ...

بله چرا نتونید وصول کنید .‌فقط چندین بار رفت و آمد داره . مهریه چقدره ؟ خونه کجای تهرانه و چقدر ارزش داره ؟ 

بله چرا نتونید وصول کنید .‌فقط چندین بار رفت و آمد داره . مهریه چقدره ؟ خونه کجای تهرانه و چقدر ارزش ...

مهریه م ۶۰۰سکه با ۸۰مثقال طلاس خونه هم کوچیکه حدودا ۲الی ۳میلیارد می ارزه

2740

حالا مراجعه کنید تهران انشالله که جز مستثنیات دین حساب نکنن .الان فقط مهریه رو اقدام کردی یا طلاق هم پیگیری میکنی ؟‌

وکیل که به من گفت خونرو حساب نمی کنن مگر اینکه خیلی گرون باشه 

خونه شوهر منم کلا دو میلیارد اینا می ارزه و گفت اونو نمی تونی بگیری فقط ماشین توقیف میشه و قسط بندی می کنن واست 

یک چهارم از حقوقشو 

دُغدویه به معنای دختر و دوشیزه و نام مادر زرتشت است!
حالا مراجعه کنید تهران انشالله که جز مستثنیات دین حساب نکنن .الان فقط مهریه رو اقدام کردی یا طلاق هم ...

ان شالله که همین طوره

فعلا مهریه رو اقدام کردم،برای طلاق نیاز به وکیل دارم ،اگه بتونم مهریه مو بگیرم میتونم هزینه ی وکیل رو هم بدم

وکیل که به من گفت خونرو حساب نمی کنن مگر اینکه خیلی گرون باشه  خونه شوهر منم کلا دو میلیارد ای ...

ای بابا😞

اصفهان به من گفت اگه خونه زیر ۱میلیارد باشه نمیشه ولی بیشتر باشه ما میگیریم 

چرا وکیل ؟‌خودت اقدام کن یخورده دوندگی داره ولی میشه 

میتونم طلاقمو بگیرم؟گفت طلاق نمیدم چی؟؟

البته من پرونده پزشک قانونی و اینا دارم 

همسرمم داروی اعصاب مصرف میکنه و پرونده داره پیش روانپزشک میتونم با استناد به همینا طلاقمو بگیرم؟

ای بابا😞 اصفهان به من گفت اگه خونه زیر ۱میلیارد باشه نمیشه ولی بیشتر باشه ما میگیریم  

هر جایی یه چیزی میگن پس

وکیل به من گفت خونرو نمی تونی روش اقدام کنی 

فقط ماشین 

دُغدویه به معنای دختر و دوشیزه و نام مادر زرتشت است!
2706