2733
2734
میتونم طلاقمو بگیرم؟گفت طلاق نمیدم چی؟؟ البته من پرونده پزشک قانونی و اینا دارم  همسرمم داروی ...

حق طلاق با مرد هست زن فقط در صورتی میتونه طلاق بگیره که شروطی که در عقدنامه هست تحقق پیدا بکنه . داروی اعصاب رو اگر پزشکی قانونی تایید کنه که امکان زندگی نیست یله میشه طلاق بگیری 

در غیر اینصورت با بذل بخش یا تمام مهریه میتونی درخواست طلاق کنی

ان شالله که همین طوره فعلا مهریه رو اقدام کردم،برای طلاق نیاز به وکیل دارم ،اگه بتونم مهریه مو بگیر ...

وکیل اولش پول می گیره به من گفت بیست میلیون اول بده و ده درصد از مهریت هم بعدش به من میدی 

منم.پشیمون شدم 

خودم همه اون کارهارو انجام.میدم اگر لازم شد 

چهل پنجاه تمن باید بدی وکیل چی می مونه واسه خودت ؟

دُغدویه به معنای دختر و دوشیزه و نام مادر زرتشت است!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
حق طلاق با مرد هست زن فقط در صورتی میتونه طلاق بگیره که شروطی که در عقدنامه هست تحقق پیدا بکنه . دار ...

با مدارکی دال بر دست بزن و آزار و اذیت جسمی و کلامی میشه طلاق گرفت ؟ البته همراه با حق و حقوق

مدرک پزشک قانونی و فیلم و صوت

حق طلاق با مرد هست زن فقط در صورتی میتونه طلاق بگیره که شروطی که در عقدنامه هست تحقق پیدا بکنه . دار ...

بله درجریانم

برای همینم گفتم برای طلاق وکیل خوب میخوام تا ثابت کنه ادامه زندگی برام سخت 

وگرنه شوهرم طلاق بده نیست و از این استفاده میکنه واسه اذیت کردن من،

2740
وکیل اولش پول می گیره به من گفت بیست میلیون اول بده و ده درصد از مهریت هم بعدش به من میدی  منم ...

منم الان هیچ هزینه ای برای وکیل ندارم،حتی یه مدرک شناسایی هم ندارم همه رو برداشته و ازم گرفته 

اگر بیم آسیب جسمی برسه و بتونید ثابت کنید بله میشه ولی با یبار کتک زدن نه 

من با وکیل مشورت کردم 

همسر من خونش دو میلیاردو نیم هست و یک.ماشین داره به ارزش سیصد میلیون تمن 

وکیل گفت اول مهرو اجرا بزار که فقطم ماشین توقیف میشه و خونرو نمی تونی ازش چیزی برداری چون فقط یه خونس و زیادم گرون نیست  

گفت در بهترین حالت ماشین به عنوان پیش قسط بهت میدن به همراه یک سوم حقوقش(کارش دولتی همسرم و کل حقوقش 15 میلیون تمن ) 

می خوام ببینم درست گفته یا نه ؟ 

منم الان هیچ هزینه ای برای وکیل ندارم،حتی یه مدرک شناسایی هم ندارم همه رو برداشته و ازم گرفته 

فکر نکنم وکیل بدون پیش قسط قبول کنه 

این وکیل که منو ناامید کرد گفت از شیش ماه بعد از اقدام گرفتن مهریه تازه بهت مهریه میدن 

من با وکیل مشورت کردم  همسر من خونش دو میلیاردو نیم هست و یک.ماشین داره به ارزش سیصد میلیون تم ...

بله درست گفته  ماشین و خونه در حد عرف جز مستثنیات دین هست ولی من نظرم اینه که شما اقدام کنی شاید خدا خواست و تونستی . یجورایی بعضی وقتا سلیقه ای هم عمل میکنن  

بله درست گفته  ماشین و خونه در حد عرف جز مستثنیات دین هست ولی من نظرم اینه که شما اقدام کنی شای ...

من دارم سعی می کنم با خودش صحبت کنم و خودش به طلاق توافقی راضی بشه و ماشینو بده به من و یک چهارم حقوقشو که البته بعید می دونم راضی بشه و نره ماشینو به اسم کسی بزنه  

2706