2737
2734
عنوان

سلیاک دارم ولی مجبورم رعایت نکنم رژیممو

| مشاهده متن کامل بحث + 4192 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان منم اوایل که متوجه سلیاک برادر کوچیک شدم اومد تو این تاپیک

استارتر حتی سلیاک نداشتن گفتن ارد ذرت گیر نمیادر حالی که فروشگاه بدون گلوتن به راحتی پیدا میشه

بیسکوییت و کیک هم مارک بدون گلوتن وجود داره

واقعا واسه استارتر متاسفم که با اطلاعات اشتباه تو دل کسانی که سلیاک دارن رو خالی میکنه

چیزایی که گفتن حقیقت نداره ازگرسنگی مردم و...برنج گوشت تخم مرغ سیبزمینی انواع میوه میشه استفاده کرد نون هم که به راحتی پیدا میشه

2731
دوستان منم اوایل که متوجه سلیاک برادر کوچیک شدم اومد تو این تاپیک استارتر حتی سلیاک نداشتن گفتن ارد ...

برای خودت متاسف باش دلتم الکی خالی نشه این تاپیکو زمانی زدم ک باهیچ جایی ارتباط نداشتم بعدش رفتم توگروهاو انجمن سلیاک شهرمون عضو شدم ارد گرفتم نون میپزم الانم بابیماریم کنار اومدم خداروشکر.

بله رعایت میکنم وباهاش کنار اومدم چندماه اول خیلی سختم بود تامرز افسردگی هم رفتم ولی الان مشکلم حل ش ...

از نان سحر مصرف میکنید یا کاله؟

بخاطر نان بدون گلوتن چاق نشدید؟

2740
بله رعایت میکنم وباهاش کنار اومدم چندماه اول خیلی سختم بود تامرز افسردگی هم رفتم ولی الان مشکلم حل ش ...

منم یساله فهمیدم دیابت دارم.

اولش خب یکم گیج بودم..ولی الان یساله رژیمم و عادت کردم.کلا برنج و شکر و نون سفید نمیخورم.

رژیم درمانی خیلی سخته ولی ادم عادت میکنه