2737
2734
عنوان

وای خدا اینا یعنی احساس ندارن؟؟؟

623 بازدید | 39 پست
http://www.asriran.com/fa/news/320706/%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%A8-%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86-%D9%85%D8%B1%DA%AF-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D9%84%DA%98%DB%8C%DA%A9
کسى که از چیزى میترسد، از آن فرار مى کند و کسی که از خدا مى ترسد به سویش مى رود.
چه وحشتناک . این قانون برای سالمندان هم قبلا یه جایی تصویب شده بود .
فروشگاه احساس خوب شیراز ...30 متری سینما سعدی...جنب بانک کشاورزی از صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید ؛ feelgood.Ir feel.wood

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بین ماها اگه خدای نکرده خدای نکرده مادری بچه ش اینطوری بشه اون مادر چی کار میکنه؟؟؟؟؟؟؟

اینا برای کم شدن هزینه های درمانشون چه راه حل هایی میدن

برا آدم بزرگش آدم زورش میاد برسه به بچه ها
کسى که از چیزى میترسد، از آن فرار مى کند و کسی که از خدا مى ترسد به سویش مى رود.
2728
اونجا همه چیز رو بر اساس عقل و منطق می سنجن و تفکرشون مادی گرایانه هست . احساسات رو دخیل نمی کنن . فکر می کنن منطقی هست که اون بچه کمتر زجر بکشه .
فروشگاه احساس خوب شیراز ...30 متری سینما سعدی...جنب بانک کشاورزی از صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید ؛ feelgood.Ir feel.wood
تو سوئد که اگر بچه ناقص باشه اجازه زایمان نمیدن دکتر فوری دستور سقط میده به نظرم این بهتره تا بچه دنیا بیاد و .....
LilySlim Exercise days tickers
الهی !!!!
خدای تنهاییِ من......
چه بسا هر گره ای که در کار من می اندازی
همچون گره های قالی باشد که با آنها برای
سرنوشتم نقشی زیبا بیافرینی
آمین.......
2738
به هر حال کار انسانی نیست . شاید اون بچه بتونه خوب بشه درآینده و آدم مهمی بشه . واقعا به این راحتی هم نیست . کشتن یه نفر یعنی قطع یک نسل .
کامل بخونین.. پلیز

طبق قانون جدید کودکان در هر سنی اگر درخواست مرگ خودخواسته داشته باشند این درخواست در صورت داشتن چند شرط مورد پذیرش قرار می گیرد:
نخست اینکه کودک بیمار باید سطحی از آگاهی و شعور برای درک معنای مرگ خود خواسته را داشته باشد
- والدین کودک و پزشکان او نیز با این درخواست موافق باشند
- کودک بیمار بارها درخواست حق مرگ را داده باشد
- بیماری در مراحل پیشرفته باشد و راهی برای درمان نداشته باشد
دیگران را ببخشید .. نه اینکه آنها سزاوار بخشایشند.. بلکه شما لایق آرامشید!!!
مینا جان بچه معلولی که یه عمر هیچی نمی فهمه نخاع نداره و هزار تا بدبختی دیگه بهتر نیست مادر و پدری که داره دنیا می آرتش به فکر بیفته این چه کاریه من می کنم
LilySlim Exercise days tickers
الهی !!!!
خدای تنهاییِ من......
چه بسا هر گره ای که در کار من می اندازی
همچون گره های قالی باشد که با آنها برای
سرنوشتم نقشی زیبا بیافرینی
آمین.......
درسته . ولی آینده قابل پیش بینی نیست . گفتم که کلا تصمیم منطقی بنظر میرسه . یه تصمیم عقلانی هست .
2706